Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
При зверненні до міської ради, чи було вирішено Ваше питання?
Так
Ні
Проголосувало: 35
Новини
ВИЗНАННЯ НА АКАДЕМІЧНОМУ РІВНІ

Під завісу минулого 2017 року Бар отримав «новорічний подарунок» – звістку про те, що Барський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 – гімназія» було включено до ювілейного видання з нагоди 25-річчя Національної академії педагогічних наук України. Барська гімназія – одна з небагатьох серед закладів загальної середньої освіти Вінниччини, які були удостоєні такого визнання від НАПН.

Презентація книги «Національна академія педагогічних наук – 25 років» (Видавництво «Альфа-Віта», 2017) відбулася у Києві, в Президії НАПН. До створення книги долучилися експериментальні майданчики та наукові установи академії педнаук, а також університети й кафедри закладів освіти, які плідно співпрацюють з НАПН.

На сторінках книги висвітлено доробок освітніх установ, їхні досягнення, які стали можливими завдяки співпраці з Національною академією педагогічних наук України.

У презентації видання взяли участь: президент НАПН України Василь Кремень, перший віце-президент академії Володимир Луговий, віце-президент Олег Топузов, академіки-секретарі відділень НАПН, керівники наукових установ та закладів освіти.

У вітальному слові президента національної академії педагогічних наук України Василя Кременя прозвучала подяка освітянам-практикам за співпрацю з академією, інноваційність і творчість у повсякденному освітньому процесі. Присутні на презентації керівники освітніх закладів, серед яких був і представник нашого міста, висловили щире захоплення розвитком співробітництва з науковими установами академії та побажали подальшого розвитку головній науковій установі держави в галузі педагогіки  і психології.

Директор Барського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №2 – гімназія» Сергій Михайлович Федик отримав  з рук президента НАПН України Василя Кременя ювілейне видання і диплом за творчу співпрацю та вагомий внесок у впровадження результатів науково-дослідної роботи в освітній процес та з нагоди 25-річчя НАПН України.

Барська міська рада, редакція газети «Барчани» та уся громада висловлюють щирі вітання флагману барської освіти з нагоди значних успіхів на всеукраїнській педагогічній ниві, бажає адміністрації гімназії, учителям та їх вихованцям процвітання, лише нових сміливих звершень та карколомних злетів, у яких славиться рідний Подільський край.

Роман ГРИГОР’ЄВ,

спеціаліст соціально-гуманітарного відділу

Барської міської ради

ШКОЛА-ГІМНАЗІЯ №2: ШЛЯХ ДО ПЕРЕМОГ:

Заснована як гімназія у 1902 році, за 115 років існування школа змінювала світ статус кілька разів, і сьогодні – це Барський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 – гімназія» Барської міської ради Вінницької області.

У 28 класах навчається близько 750 учнів. У навчальному закладі вивчаються українську мову як державну, англійську, німецьку, польську, російську мови як предмет, французьку мову факультативно. Школа надає можливість рівного доступу до освіти дітям з особливими потребами: працюють 3 інклюзивні класи. У школі функціонують 8 груп продовженого дня, в яких перебувають 240 вихованців.

Учні школи є постійними учасниками та призерами обласних предметних олімпіад (українська мова та література, англійська, німецька та польська мови, російська мова та зарубіжна література, історія, правознавство, біологія), міжнародних, всеукраїнських конкурсів, змагань тощо.

Усі досягнення учнів – кропітка праця вчителів. Із 76 педагогів 41 має вищу категорію, 6 – звання «Вчитель-методист», 23 – звання «Старший учитель», 20 педагогічних працівників нагородженні знаком «Відмінник освіти України». У навчальному закладі працюють практичний психолог, соціальний педагог, логопед.

Відкриття у 1991 році класів з поглибленим вивченням іноземних мов дало змогу тісно співпрацювати із Корпусом Миру, волонтери якого надають значну допомогу у набутті практичних навичок вільного володіння англійською мовою. Завдячуючи волонтеру Корпусу Миру США Неллі Петлик цьогоріч на базі навчального закладу працював драматичний табір A.C.T. Camp, в якому перебували діти з різних куточків України. Протягом трьох років на базі школи працює літній мовний табір «RAINBOW», а два роки поспіль школа стає переможцем конкурсу Go Camp.

У 2009 році школа стала лауреатом громадської акції «Флагман сучасної освіти України». У 2010 та 2011 роках брали участь у Міжнародних виставках «Сучасні навчальні заклади». У 2013 році школа стала лауреатом проекту «Літопис освіти і науки України».

Щорічно за підсумками результатів зовнішнього незалежного оцінювання школа є однією з кращих в області.

З 2011 року школа є центром Барського освітнього округу, який об’єднує 14 шкіл району.

У 2016 році навчальний заклад зайняв ІІ місце в обласному конкурсі на кращий освітній округ.

На його базі проводяться різні районні та обласні семінари.

У школі проводиться дослідницька робота. Пріоритетні напрямки – краєзнавство, народознавство. Проводяться зустрічі та семінари з науковцями Національної академії педагогічних наук та Інституту обдарованої дитини Національної академії педагогічних наук.

 <<<