Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
При зверненні до міської ради, чи було вирішено Ваше питання?
Так
Ні
Проголосувало: 35
Новини
СТРАТЕГІЧНІ ПРІОРИТЕТИ РОЗВИТКУ БАРСЬКОЇ ГРОМАДИ НА 2018-2020 РОКИ ПІДТРИМАЛА ГРОМАДСЬКІСТЬ

Мешканці Барської громади, які зібрались 11 січня в міському Будинку Культури на громадському обговоренні проекту Стратегічного плану розвитку на 2018-2020 роки своїми голосами підтримали вибір стратегічних пріоритетів, напрацьованих робочою групою протягом 6 попередніх місяців.

- У цьому документі також враховані інтереси сільських населених пунктів, які увійшли до складу нашої громади — зокрема ремонт дороги Бар-Антонівка, встановлення мережі освітлення в селі Широке і Глинянка, підімкнення мешканців сіл до мережі Інтернет — поділилась своїм враженням від стратегії розвитку Оксана Зажирко — староста Антонівської сільради і активний член робочої групи із стратегічного планування в громаді.

Роль модератора під час громадського обговорення стратегії виконував особисто міський голова Артур Цицюрський, План реалізації стратегічного плану і аргументацію вибору стратегічних пріоритетів презентувала Тамара Кушнір, координатор роботи над розробкою документу. Про використану методику і сторонній погляд на територію Барської громади з перспективи зовнішнього експерта розповів радник з регіонального розвитку Вінницького Центру Розвитку Місцевого Самоврядування Юрій Войціцький.

Інноваційні підходи до розвитку території громади презентував Сергій Мірчук — працівник міськвиконкому з великим досвідом написання і реалізації проектів розвитку. Бізнес-інкубатор, Індустріальний парк, підтримка галузі ягідництва і садівництва, туризму і просторового розвитку — ці напрямки наряду з традиційною соціальною складовою повинні у перспективі трьох наступних років дати нове дихання і поштовх до розвитку громади.

Стратегічні цілі розвитку Барської громади на 2018-2020 роки:

1. Покращення можливостей для розвитку бізнесу та залучення інвестицій;

2. Розвиток інфраструктури та місцевого самоврядування;

3. Розвиток туризму.

Головні акценти при реалізації Стратегічних пріоритетів розвитку Барської громади:

- Розвиток економіки, створення нових робочих місць, стимулювання підприємницької активності,

- Покращення інвестиційної спроможності Барської громади (інвестиційний паспорт, індустріальний парк, генплан території),

- Використання регіонального потенціалу галузі садівництва, ягідництва і туризму,

- Підвищення рівня безпеки проживання в громаді,

- Розвиток інфраструктури, у т.ч. в сільській території,

- Інноваційність,

- Врахування потреб людей з інвалідністю, похилого віку, дітей і молоді,

- Соціальне спрямування (освітня, медична сфера, культура, збереження регіональних традицій).

Для реалізації Стратегії робоча група розробила 53 технічні завдання на проекти розвитку. Ухвалення стратегії заплановане на 24 січня поточного року.

Юрій Войціцький, радник з регіонального розвитку, Вінницький Центр Розвитку Місцевого Самоврядування

 <<<