Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
Як, по-Вашому, має змінитися формування місцевих бюджетів у разі проведення децентралізації влади?
Місцеві громади будуть залишати основні кошти у себе, відраховуючи певний відсоток до державного бюджету
Принцип фінансування «згори донизу» буде збережений, але при цьому відсоток відрахувань з державного бюджету місцевим громадам має збільшитися
Важко відповісти
Проголосувало: 272
Новини
ВДАЛО РОЗПОЧАЛИ 2018 РІК СПОРТСМЕНИ КЛУБУ СПОРТИВНИХ ЄДИНОБОРСТВ ІМ. Ю. БАРДИ

27 січня у Вінниці проходив відкритий чемпіонат області з ушу-саньшоу серед дітей, юнаків, молоді та дорослих. П'ять золотих, дві срібних та три бронзові медалі - такий здобуток наших спортсменів.

Чемпіонкою області у самій молодшій (6-7 років) віковій та найлегшій ваговій категорії (22 кг) стала учениця 1-го класу ЗОШ №2-гімназії Буніна Марта. У віковій категорії 8-9 р. перемогу святкував учень 4-го класу ЗОШ №2-гімназії Яцков Ілля, серед дітей 10-11 р. перемогу здобув учень 6-го класу ЗОШ №1 Мандра Степан, а у категорії 12-13 р. чемпіоном став учень 6-го класу ЗОШ №2-гімназії Бородкін Дмитро. Серед юнаків 14-15 р. рівних не було учню 9-го класу ЗОШ №4 Вавруху Віталію. Срібними призерами чемпіонату області стали Плахотнюк Михайло та Панков Ілля, бронзу вибороли Холява Олександр, Бородатий Іван та Іванюк Максим.

Готували спортсменів до змагань тренери Язвенюк М.В., Любарський Р.С., Заболотний В.В.

Поїздка на змагання відбулась за підтримки Почесного Президента КСЄ ім. Ю.Барди "ДАО" Маніти Ю.П., сектора у справах фізичної культури та спорту Барської РДА (керівник - Бортнік О.С.) та батьківського коллективу КСЄ "ДАО".

На фото: Чемпіони області Яцков Ілля та Мандра Степан.