Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
Як, по-Вашому, має змінитися формування місцевих бюджетів у разі проведення децентралізації влади?
Місцеві громади будуть залишати основні кошти у себе, відраховуючи певний відсоток до державного бюджету
Принцип фінансування «згори донизу» буде збережений, але при цьому відсоток відрахувань з державного бюджету місцевим громадам має збільшитися
Важко відповісти
Проголосувало: 285
Новини
ШКОЛЯРІ ТА СТУДЕНТИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ В ІСТОРИЧНОМУ КВЕСТІ «ПАМ’ЯТАЙ ПРО КРУТИ»

У понеділок, 29 січня, серед учнів  9-10  класів закладів загальної середньої освіти Барської міської ради та студентів Барського коледжу транспорту та будівництва Національного транспортного університету було проведено сучасну інтерактивну історичну  гру-квест  «Пам’ятай про Крути», присвячену 100-річчю бою під Крутами та вшануванню подвигу героїв.

До складу команд  увійшло по 6 представників від кожного освітнього закладу. У встановлений час старту команди-учасники отримали Дорожню карту, відповідно до якої рухалися визначеними пунктами проведення квесту (станціями), які знаходилися у кожному закладі, учні чи студенти яких брали участь у грі. Перед початком квесту до учасників та їх наставників звернувся міський голова Артур Цицюрський, який наголосив на важливості заходу та побажав усім перемоги.

В ході змагального марафону команди-учасники виконували різноманітні завдання, пов’язані із битвою під Крутами та подіями Української революції 1917-1921 років.

За сумою набраних балів   журі визначило переможців гри, врахувавши бонуси  за відповіді на додаткові запитання та штрафи за неправильні відповіді, порушення правил гри чи користування підказками.        

Підсумки гри та нагородження відбулося у бібліотеці Барської ЗОШ І-ІІІ ст. №4. Голова журі інтерактивної гри-квесту Стрельчук Н.О. вручила командам-переможцям грамоти:

«Революціонери» – І місце

«Патріоти» та «Понад усе» – ІІ місце

«Вірні країні» та «Месники» – ІІІ місце.

По завершенні квесту на усіх учасників чекали гарячий чай та смаколики (з чим допомогли небайдужі підприємці-барчани), які забезпечили гарний настрій, приємне спілкування та довершили насичений ігровий день.

Соціально-гуманітарний відділ Барської міської ради дякує адміністрації закладів загальної середньої освіти міста та Барського коледжу транспорту та будівництва НТУ, педагогам-організаторам та бібліотекарям закладів, усім учителям, викладачам та учасникам, хто долучився до проведення квесту, а також за підтримку – Барській станиці НСОУ «Пласт» та за надані солодощі – підприємцям Н.В. Розінець та С.Г. Маковецькому.

Соціально-гуманітарний відділ Барської міської ради

 

 <<<