Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
При зверненні до міської ради, чи було вирішено Ваше питання?
Так
Ні
Проголосувало: 47
Новини
БАРЧАНИ ЗАПАЛИЛИ ЛАМПАДКИ ТА СХИЛИЛИ ГОЛОВИ У ПАМ'ЯТЬ ПРО ГЕРОЇВ КРУТ

29 січня Україна відзначає День пам'яті Героїв Крут. Традиційно, в знак шани, у нашому місті відбувається урочиста хода центральними вулицями  до пам'ятника Тарасу Шевченку, де барчани запалюють лампадки і схиляють голови у пам'ять про безсмертний подвиг юнаків.

До ходи присвяченої 100-річчю битви під Крутами приєдналися десятки патріотів, котрим небайдужа доля нашої держави, тих, хто із шаною ставиться до звитяжців минулих поколінь, справу яких продовжує сучасна молодь у зоні АТО.

Незабутніми, урочистими і надзвичайно проникливими були творчі номери виконані на патріотичну тематику. З урочистим словом звернувся до присутніх очільник Барської об’єднаної територіальної громади Артур Цицюрський, який у своєму виступі зазначив, що українцям ніколи не забути мужнього вчинку, а Герої Крут були, є і будуть гідним взірцем мужності та патріотизму для усіх наступних поколінь захисників рідної країни.

Керманичі міста та району, громадські активісти, учасники бойових дій на Сході України, волонтери АТО, представники релігійних громад, студенти місцевих вишів та школярі під час мітингу-реквієму акапельно виконали Державний Гімн України та помолилися за мир, благополуччя та процвітання нашої держави.

На завершення мітингу-реквієму присутні вшанували пам'яті Героїв Крут залишивши свіжі квіти та запалені лампадки біля фотостенду Героям Небесної Сотні та загиблим землякам – Героям АТО

Прес-служба Барської міської ради

Фото Мар’яни МАХАН-ГУЦАЛ

\

 <<<