Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
При зверненні до міської ради, чи було вирішено Ваше питання?
Так
 16 (34%) 
Ні
 31 (65%) 
Проголосувало: 47
Новини
З 1 СІЧНЯ 2018 РОКУ ЗАСТОСОВУЮТЬСЯ ОНОВЛЕНІ ФОРМИ ДЕКЛАРАЦІЇ З ПЛАТИ ЗА ЗЕМЛЮ

Жмеринська ОДПІ звертає увагу платників плати за землю на те,  що наказом Міністерства фінансів України від 23.01.2017 № 9 «Про внесення змін до форми  Податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або на плата за земельні ділянки державної або комунальної власності)» внесено зміни до Податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або на плата за земельні ділянки державної або комунальної власності)(далі – Декларація).

Так, з 2018 року платники податків повинні подавати звітність з плати за землю за новою формою.

Зокрема, у новій формі Декларації:

       - змінено графу 8 розрахунків суми земельного податку та орендної плати;

      - розмежовано одиниці виміру (га/кв. м), які зазначаються у витягах про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, що надаються Держгеокадастром;

      - уточнено графу 10 розрахунків суми земельного податку та орендної плати - доповнено словами «одиниці площі», тобто для розрахунку суми податкового зобов'язання застосовується нормативна грошова оцінка одиниці земельної ділянки, а не усієї земельної ділянки;

     - інформація щодо категорії/цільового призначення земельної ділянки зазначається відповідно до Класифікатора видів цільового призначення земель, затвердженого наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 № 548.

Водночас нагадуємо, що відповідно до вимог ст. 286 Податкового кодексу України останнім днем подання звітності з плати за землю є 20 лютого поточного року.

 <<<