Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
При зверненні до міської ради, чи було вирішено Ваше питання?
Так
Ні
Проголосувало: 42
Новини
ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ  КОНКУРСУ НА ПРАВО ОРЕНДИ НЕРУХОМОГО МАЙНА, ЩО НАЛЕЖИТЬ ДО КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ МІСТА

Барська міська рада оголошує конкурс на право оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності, розташованого на території ЗОШ І-ІІІ ст.. №1 м. Бар по вул. Гагаріна, 15, а саме нежитлового приміщення гаража загальною площею 42,0 м², які перебувають на балансі Барської міської ради, яка є у задовільному стані, придатна для використання в якості гаража.

Для участі в конкурсі учасникам необхідно на адресу міської ради (м. Бар, вул. Героїв Майдану, 6) надати наступні документи: заяву відповідного змісту на ім’я міського голови, копію свідоцтва про державну реєстрацію ФО-П, копії паспорта та довідки про присвоєння ід. номера (для ФО-П), декларацію про доходи для фізичних осіб, Статуту/Положення, належним чином оформлену довіреність, видану представнику юридичної особи, баланс підприємства, звіт про фінансові результати та їх виконання, розшифровку дебіторської та кредиторської заборгованості із зазначенням дати їх виникнення (для юридичних осіб), копія наказу або розпорядження про призначення керівника юридичної особи, копія довідки платника податку,  відомості про фінансове становище учасника конкурсу для юридичних осіб, цінову пропозицію.

Основний критерій визначення переможця конкурсу є максимальний розмір орендної плати при обов’язковому забезпеченні виконання інших умов конкурсу.

Стартова ціна в залежності від виду діяльності відповідно рішення 29 сесії Барської міської ради 6 скликання від 28.09.2012р. «Про порядок оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Бар» виходячи з вартості 1м.кв. нежитлового приміщення гаража розташованого на території ЗОШ І-ІІІ ст.. №1 м. Бар по вул. Гагаріна, 15, - 941, 43 грн.

 Прийняття документів здійснюється  протягом 14 календарних днів починаючи з дати публікації в газеті. Кінцевий термін прийняття документів від заявників на участь в конкурсі – 16 лютого 2018 року. Конкурсну документацію слід подавати у запечатаних конвертах з відміткою «На конкурс щодо права оренди майна». За отриманням додаткової інформації слід звертатися за телефоном: 2-25-32 до начальника відділу з юридичних питань Барської міської ради Чубар О.В. та керуючого справами виконавчого комітету Логінової Л.Г.

 

 <<<