Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
Як, по-Вашому, має змінитися формування місцевих бюджетів у разі проведення децентралізації влади?
Місцеві громади будуть залишати основні кошти у себе, відраховуючи певний відсоток до державного бюджету
Принцип фінансування «згори донизу» буде збережений, але при цьому відсоток відрахувань з державного бюджету місцевим громадам має збільшитися
Важко відповісти
Проголосувало: 285
Новини
ОГОЛОШЕНО СТАЖУВАННЯ ДЛЯ МОЛОДИХ ПІДПРИЄМЦІВ ТА ПРЕДСТАВНИКІВ МСБ В УСПІШНИХ ЄВРОПЕЙСЬКИХ КОМПАНІЯХ

Європейська програма міжнародного обміну для підприємців Erasmus for Young Entrepreneurs запрошує молодих підприємців до участі у стажуванні в успішних європейських компаніях. Стажери отримають корисні навички для започаткування та/або успішного ведення власного бізнесу у країнах ЄС.

До участі запрошуються молоді підприємці, які щойно розпочали власний бізнес або збираються це зробити та досвідчені підприємці (малий та середній бізнес), які бажають поділитися знаннями та досвідом.

Стажування відбуватиметься на підприємствах-партнерах терміном від 1 до 6 місяців. Обмеження щодо сектору підприємств та віку учасників відсутні. 

Обов’язковою вимогою є представлення учасником конкретного проекту або бізнес-ідеї, відображених в бізнес-плані, а також достатня мотивація та готовність співпрацювати  з досвідченими підприємцями з іншої країни-учасниці проекту та готовність зробити свій внесок у розвиток підприємницького бізнесу. Стажування частково фінансується Європейською Комісією.

Детальні умови та реєстрація за посиланням: https://www.erasmus-entrepreneurs.eu​

 <<<