Так
Ні
Проголосувало: 23
Новини
БАРЧАНКА ІРИНА БУЙ ДОПОМОГЛА ПАРАОЛІМПІЙСЬКІЙ ЗБІРНІЙ УКРАЇНИ ЗДОБУТИ 2 МІСЦЕ У СВІТІ

У німецькому місті Оберід завершився Кубок світу з лижних перегонів та біатлону, де брала участь Національна параолімпійська збірна команда України. Нагадаємо, торік біатлоністи з м.Бара Ірина Буй та Олександр Казік увійшли до складу Національної збірної України з Параолімпійських ігор. У підсумку змагань із 21 медаллю – 5 золотих, 7 срібних та 9 бронзових – українці посіли друге місце у світі. Про це інформує прес-служба Національного комітету спорту осіб з інвалідністю України.

В останній день змагань золоту нагороду виборов Радь Тарас, срібні нагороди  - Шишкова Оксана, Батенкова-Бауман Юлія, бронзові медалі - Рубановська Наталія, Буй Ірина та Уткін Юрій. У змаганнях брали участь близько 200 спортсменів з 29 країн світу.

11 з 22 спортсменів, серед яких і барчанка Буй Ірина, вибороли для України 21 нагороду. Загалом, результати національної паралімпійської збірної команди наступні:

1. Радь Тарас (Тернопільська обл.) - 1 золота, 1 срібна медаль, 1 бронзова медаль,

2. Рептюх Ігор (Чернігівська обл.) - 1 золота медаль, 1 срібна медаль, 1 бронзова медаль,