Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
При зверненні до міської ради, чи було вирішено Ваше питання?
Так
Ні
Проголосувало: 42
Новини
6 ЛЮТОГО РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ РЕЄСТРАЦІЯ НА ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ – 2018

Реєстрація на ЗНО-2018 триватиме з 6 лютого до 19 березня. Внести зміни до реєстраційних даних або усунути причини, що стали підставою для відмови в реєстрації, можна буде  до 2 квітня.

Перелік навчальних предметів, з яких особи, що виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України у 2018 році, проходитимуть зовнішнє незалежне оцінювання: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, німецька мова, французька мова, іспанська мова.

Кожен зареєстрований учасник зовнішнього незалежного оцінювання матиме право на складання тестів не більше як із чотирьох предметів.

 Щоб успішно зареєструватися для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, необхідно відкрити сторінку «Реєстрація-2018», розміщену на сайті
Українського ЦОЯО (www.testportal.gov.ua), створити та оформити реєстраційну картку, сформувати пакет документів і передати його до регіонального центру.

 Для реєстрації особа повинна підготувати такі документи:

  •  копію паспортного документа;
  • дві однакові фотокартки для документів  розміром 3 х 4 см із зображенням, що відповідає досягнутому віку;
  • висновок, наданий органами або закладами охорони здоров'я, про необхідність створення особливих (спеціальних) умов для проходження ЗНО (для осіб з особливими освітніми потребами);
  • копію нотаріально засвідченого перекладу українською мовою документів, наданих для реєстрації, - для особи, яка подає документи, оформлені іноземною мовою.

Підтвердженням факту реєстрації для участі в зовнішньому оцінюванні є Сертифікат, який  буде надіслано в індивідуальному конверті разом з реєстраційним повідомленням учасника зовнішнього незалежного оцінювання та інформаційним бюлетенем «Зовнішнє незалежне оцінювання. 2018 рік».

Для кожного зареєстрованого абітурієнта на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти створюється ІНФОРМАЦІЙНА СТОРІНКА, доступ до якої здійснюється за номером Сертифіката та PIN-кодом, указаним у ньому.

Не відкладайте реєстрацію на останні дні. Це зумовить додаткові проблеми як для Вас, так і працівників регіональних центрів.

Бажаємо успіхів!

Начальник соціально-гуманітарного відділу Барської міської радиН. О. Стрельчук.

 <<<