Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
При зверненні до міської ради, чи було вирішено Ваше питання?
Так
Ні
Проголосувало: 42
Новини
У ЗАЛІ ЗАСІДАНЬ БАРСЬКОЇ  МІСЬКОЇ  РАДИ  ВІДБУЛАСЯ ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПРОЕКТУ «БУДУЄМО УКРАЇНУ РАЗОМ»

«Той, хто думає, що чужа біда його не стосується – той помиляється», - у цьому тезисі переконана команда проекту «Будуємо Україну разом», яка впродовж трьох днів (з 6 по 8 лютого) відвідала наше місто у рамках БУРтуру. Мета їхнього візиту: презентація проекту, знайомство та налагодження взаємодії з місцевими активістами, очільниками влади, представниками бізнесових структур та працівниками засобів масової інформації. Також команда БУРу досліджує простір міста, спілкується з громадою і вибудовує майбутній план співпраці.

«Будуємо Україну разом», або ж просто БУР, - це всеукраїнський волонтерський табір, який має на меті зробити українську молодь більш мобільною та об'єднати її навколо принципів взаємодопомоги і відповідальності.

Команда проекту, перш за все, допомагає сім’ям, що знаходяться у скрутних життєвих обставинах, розшукуючи тих, хто потребує підтримки у всіх закутках України. Цьогоріч на розгляд проекту надійшло близько 93 заявок, з яких них було обрано лише 16 міст, серед яких є і наше.

Впродовж кількох днів, у рамках візиту, БУРівці пізнавали культуру та історію міста Бар, зустрічалися з соціально-активним бізнесом, представниками громадськості, волонтерами, демобілізованими атовцями, ЗМІ, щоб розповісти про проект, налагодити співпрацю та розшукати тих, кому небайдужа доля ближнього, тобто майбутніх помічників у волонтерських справах.

Офіційна презентація проекту відбулась у залі засідань Барської міської ради 6 лютого, де за круглим столом зібралися представники влади, працівники соціальних служб, активісти та газетярі. БУРівці розповідали про напрацювання, відповідали на хвилюючі запитання та опісля зустрічі разом з працівниками Барського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді знайомилися з родинами барчан, що потребують допомоги та перебувають у скрутній життєвій ситуації.

На завершення візиту учасники проекту «Будуємо Україну разом» відвідали затишний вечір з живою музикою та поезією від талановитої місцевої молоді, який підготувала громадська організація «Актив. Бар».

Найближчим часом уже будуть відомі результати, тобто учасники БУРтуру оберуть близько 10 громад, щоб у кожній провести повноцінний волонтерський табір «Будуємо Україну разом».

Прес-служба міської ради

 

 <<<