Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
При зверненні до міської ради, чи було вирішено Ваше питання?
Так
Ні
Проголосувало: 34
Новини
 «БУДУЄМО УКРАЇНУ РАЗОМ»: «НАСТУПНА ЗУПИНКА БАР»

На початку лютого до нашого міста завітала команда волонтерського табору «Будуємо Україну Разом». Це культурно-освітній проект, який через волонтерство та подорожі розвиває в молоді почуття довіри та відповідальності за свою країну. Впродовж кількох днів активісти  зустрічалися з представниками влади, соціально-активним бізнесом, благодійниками, демобілізованими атовцями, журналістами, щоб розповісти про себе, налагодити співпрацю та розширити мережу контактів. Нагадаємо, що Бар було відібрано на конкурсній основі, адже всього на розгляд проекту надійшло близько 100 заявок, з яких них було обрано лише 16 міст.

Опісля знайомства, команда «БУРу» підбила підсумки та відібрала 9 громад, які впродовж 2018 року стануть стоянками для волонтерського табору. Наше місто також потрапило у дев’ятку, тому зустрічати гостей з усієї України ми будемо з 27 травня по 24 червня. До того ж, у проекті зазвичай приймають участь волонтери зі Сполучених Штатів Америки, Білорусі, Нідерландів, Італії, Словаччини, Польщі, Литви.

Зазначимо також те, що барчани теж можуть долучитися до розбудови власного міста, відновлюючи будинки для потребуючих сімей, або ж відвідати будь-який інший табір. Для того, щоб приєднатися до проекту потрібно заповнити анкету за покликанням: http://bit.ly/2F5Ha84

Прес-служба Барської міської ради

Для довідки:

Ідея табору зародилася влітку 2014 року, коли організатори волонтерського табору «Будуємо Україну Разом» побачили наслідки військових дій на Сході України і було очевидно, що людям буде важко впоратись зі своїми проблемами. Силами 80 волонтерів впродовж 2 місяців  вдалося відремонтувати 25 квартир у Краматорську. Однак, зважаючи на те, що у кожному місті України є люди, які потребують допомоги, вони вирішили розширити поле  діяльності і відтепер працюють в усіх регіонах України!

За 4 роки залучили близько 1400 тисячі волонтерів, збудували 37 громадських просторів, намалювали 50 муралів у різних містах України, а головне - допомогли 144 сім'ям, що опинились в скрутній ситуації.

 

 <<<