Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
При зверненні до міської ради, чи було вирішено Ваше питання?
Так
Ні
Проголосувало: 34
Новини
УВАГА! ВАЖЛИВЕ ОГОЛОШЕННЯ

Барська міська рада Вінницької області звертається до осіб, які відповідно до вимог Закону України «Про нотаріат» мають право здійснювати нотаріальну діяльність, з пропозицією заповнення вакансії державного нотаріуса Барської державної нотаріальної контори. У питаннях заповнення вакансії звертатися до Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області за адресою: м.Вінниця, Хмельницьке шосе, 7.

Головне територіальне управління юстиції у Вінницькій області орендує приміщення в адмінбудівлі Барської міської ради для Барської державної нотаріальної контори.  Таким чином приміщення та усі умови для роботи державного нотаріуса в м.Бар є.

Барська міська рада готова оплатити спеціалісту, який займе посаду державного нотаріуса Барської державної нотаріальної контори, кошти за найм житла в м.Бар та комунальні послуги. Контактна особа в Барській міській раді – керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Логінова Л.Г. (тел. (04341) 2-25-88. 2-25-32, e-mail: bar_miska_rada@ukr.net).

 <<<