Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
Як, по-Вашому, має змінитися формування місцевих бюджетів у разі проведення децентралізації влади?
Місцеві громади будуть залишати основні кошти у себе, відраховуючи певний відсоток до державного бюджету
Принцип фінансування «згори донизу» буде збережений, але при цьому відсоток відрахувань з державного бюджету місцевим громадам має збільшитися
Важко відповісти
Проголосувало: 294
Новини
У БАРІ ВІДЗНАЧИЛИ 204-ТУ РІЧНИЦЮ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ КОБЗАРЯ

Сьогодні, 7 березня, на центральні площі міста відбувся традиційний мітинг з покладанням квітів. Захід був приурочений знаменній даті -  204-й річниці від дня народження Кобзаря.

Представники влади від міста та району, школярі та студентство, громадські активісти та небайдужі барчани прийшли вшанувати світлу пам'ять Великого Кобзаря.

З урочистим словом до присутніх звернулися: голова Барської районної державної адміністрації Володимир Саволюк, голова райради Михайло Піддубний, секретар міської ради Віктор Подуфалов.

Біля пам’ятника прозвучали шевченківські поезії у виконанні митців-декламаторів району та міста. Також надзвичайно самобутніми були виступи клубного об’єднання «Барська Берегиня», що діє при районній організації ветеранів, декламації поезії від голови міської ради ветеранів, Почесного громадянина міста Юрія Шаповалова. Завершення урочистостей увінчалося покладанням квітів до пам’ятника Кобзарю.

Прес-служба Барської міської ради

Фото Маряни Махан-Гуцал

\

 

 

 <<<