Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
При зверненні до міської ради, чи було вирішено Ваше питання?
Так
Ні
Проголосувало: 35
Новини
ЗЕМЛЯКИ НА ПАРАОЛІМПІЙСЬКИХ ІГРАХ ПОТРАПИЛИ У ДЕСЯТКУ КРАЩИХ БІАТЛОНІСТІВ

До Національної збірної України з Параолімпійських ігор біатлоністів потрапили двоє спортсменів з Бару: Ірина Буй та Олександра Казік (обоє є вихованцями Заслуженого тренера України Марціна Антоновича Кучерявого).

Нагадаємо, що змагання за медалі зимових ігор в Пхенчхані (Корея) розпочалися 9 березня.

Минулої суботи, 10 березня, у біатлонній гонці на 6 км Ірина Буй посіла 6 місце. Також в суботу на паралімпіаді вперше виступив Олександр Казік. У перегонах на 7,5 км він фінішував восьмим. 12 березня у лижній гонці на 20 км серед чоловіків з вадами зору Олександр Казік посів 6 місце.

Сьогодні, 13 березня, у змаганнях з біатлону серед жінок і в гонці на 10 км виступить Ірина Буй. Також у біатлонній гонці на 12,5 км серед чоловіків із вадами зору статуватиме Олександр Казік.  Окрім того,  барчанин бігтиме в 14 березня у класичному спринті. Ірина Буй має взяти участь у біатлоні на 12,5 км в п’ятницю, 16 березня.  Цього ж дня розпочнеться гонка серед чоловіків на 15 км, участь у якій візьме Олександр Казік. 17 березня Ірина Буй змагатиметься у лижних перегонах на 7,5 км. Щиро вболіваємо за наших земляків та бажаємо їх вдалого виступу.

Прес-служба Барської міської ради

фото з відкритих інтернет-джерел 

 

 <<<