Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
Як, по-Вашому, має змінитися формування місцевих бюджетів у разі проведення децентралізації влади?
Місцеві громади будуть залишати основні кошти у себе, відраховуючи певний відсоток до державного бюджету
Принцип фінансування «згори донизу» буде збережений, але при цьому відсоток відрахувань з державного бюджету місцевим громадам має збільшитися
Важко відповісти
Проголосувало: 281
Новини
НЕЗАБУТНЯ ЗУСТРІЧ  В БАРСЬКІЙ ЗОШ І-ІІІ СТ. №3

11 квітня 2018 року відбулася зустріч учнів  Барської ЗОШ І-ІІІ ст. №3  із дворазовими срібними призерами ХХІІ  зимових Паралімпійських ігор Олександром Казіком та Сергієм Кучерявим, а також їхнім першим тренером Марцином Кучерявим. Ведучою цієї чудової зустрічі була Галкіна Ірина Юріївна, заступник директора з виховної роботи. Олександр та Сергій розповіли дітям про свій нелегкий шлях до визнання, відкрили цікаві факти з особистого життя.

Учні уважно  слухали спортсменів та тренера, спілкувалися, дивилися чудову презентацію та уривки з  паралімпійських ігор. Кожен жадав від зірок автограф на згадку.  Наприкінці зустрічі відбулася святкова лінійка, де учні привітали чемпіонів і побажали їм наснаги до нових перемог  як у спорті, так і в повсякденному житті. Олександр та Сергій,у свою чергу, подарували школі чудові подарунки та нагадали учням просту істину: «Досягти вершин можна лише завдяки наполегливій праці й цілеспрямованості!».

Вікторія Володимирівна Капусевич, вчителька фізичної культури

 <<<