Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
При зверненні до міської ради, чи було вирішено Ваше питання?
Так
Ні
Проголосувало: 57
Новини
ВІДВІДАЙТЕ  ВИСТАВКУ ТВОРЧИХ РОБІТ УЧАСНИКІВ ХХVІ ОБЛАСНОГО ФЕСТИВАЛЮ ТВОРЧОСТІ І ТАЛАНТІВ ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ З ФУНКЦІОНАЛЬНИМИ  ОБМЕЖЕННЯМИ «ПОВІР У СЕБЕ»!

Вже  традиційно  впродовж  26 років  Вінницьким обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводиться  обласний фестиваль творчості і талантів дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повір у себе», метою якого є створення сприятливих умов для розкриття та самовираження талановитих дітей та молоді з функціональними обмеженнями, сприяння їх інтеграції в суспільство. Організаторами  визначено завдання Фестивалю, зокрема,   пошук інноваційних форм і методів роботи, спрямованих на самоствердження, активізацію життєвої позиції особистості, розширення кола спілкування та розвиток комунікативних навичок молодих інвалідів, ознайомлення з видами народної творчості, відродження забутих народних традицій та ремесел.

Учасниками Фестивалю стануть 115 дітей та молоді з інвалідністю віком від 7 до 35 років, які проживають у Вінницькій області, та є переможцями районних та міських відбіркових конкурсів, а також вихованці центрів соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями.

У рамках Фестивалю у Вінницькому обласному краєзнавчому музеї з 12 по 20 квітня 2018 року проходитиме виставка робіт учасників фестивалю, на  якій будуть представлені  вироби у  жанрах  образотворчого  мистецтва ( малюнки аквареллю, гуашшю, олівцями, олійними фарбами, фломастерами, в техніці петриківського розпису, роботи на склі,  аплікації з тканини, паперу, природного матеріалу, витинанки, квілінг, гравюра, графіка), декоративно-прикладного мистецтва (випалювання, випилювання лобзиком,  вишивка бісером, вишивка-набивка, вишивка стрічкою,  хрестиком, гладдю, плетіння  гачком, шпицями, вироби з бісеру,  різьба по дереву, орігамі, декупаж, паперокручення), дизайнові  композиції з природного матеріалу (вироби з глини та полімерної глини; вироби з солоного тіста; вироби з соломки; лозоплетіння; ліпка з пластиліну (композиція та окремі вироби); архітектура; фітодизайн); художнє фото, виготовлення іграшок (в’язані, шиті), шиття (одяг). У Фестивалі  братимуть участь молоді автори літературних творів.

Відзначення учасників фестивалю та урочисте нагородження 35 переможців та центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями у номінації «Приз глядацьких симпатій» відбудеться 20 квітня у Вінницькому обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М. Садовського.

У ХХVІ обласному фестивалі творчості і талантів дітей та молоді з функціональними  обмеженнями «Повір у себе» цьогоріч   Барський  район представлятимуть  мешканці  міста Квасюк Ірина та Кльоц Ольга, жителька  села Балки Половнікова Альона та  вихованці  центру  реабілітації «Еверест».  Запрошуємо  барчан та представників  сільських  територіальних громад району   відвідати  з 12 по 20 квітня 2018 року  виставку  творчих  робіт дітей та  молоді з функціональними обмеженнями  в Обласному краєзнавчому  музеї  та  проголосувати за  наших  талановитих земляків у  номінації «Приз глядацьких  симпатій»!

 

           Ірина Титаренко, заступник директора-начальник відділу соціальної роботи районного центру соціальних  служб для сім’ї, дітей та молоді

 <<<