Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
При зверненні до міської ради, чи було вирішено Ваше питання?
Так
Ні
Проголосувало: 42
Новини
РАЗОМ НАВЕДЕМО ЛАД У НАШОМУ МІСТІ – ЗРОБИМО ЙОГО КРАЩИМ І ЧИСТІШИМ!

Відділ державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Барського районного управління ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області інформує, що  триває щорічна всеукраїнська акція "За чисте довкілля" та  благоустрій територій населених пунктів.

Із кожним днем все більше установ, підприємств, організацій та жителів міста і району долучаються до акції «За чисте довкілля».  Разом із тим, на превеликий жаль, не було досягнуто основної мети - залучення всіх верств населення до участі у проведенні акції. Основна маса робіт виконується держслужбовцями, працівниками органів місцевого самоврядування, державних підприємств, закладів освіти, культури та медицини, комунальними підприємствами та школярами.

Нагадуємо, що на підставі Адміністративного Кодексу України міською та сільськими радами затверджені Правила благоустрою населених пунктів. Ці Правила встановлюють єдині та обов’язкові для виконання норми і вимоги у сфері благоустрою, визначають порядок прибирання та утримання територій, у тому числі і прилеглих до меж будівель, споруд та огорож, а також внутрішніх виробничих територій, для всіх юридичних і фізичних осіб, користувачів або власників земельних ділянок, забудовників, власників та орендаторів приміщень, споруд, будівель, незалежно від форм власності, відомчої приналежності та громадянства. Правила містять загальнообов’язкові на території міста та району норми.

Одночасно, згідно розпорядження голови Барської районної державної адміністрації №88 створено постійно діючу комісію з проведення моніторингових  обстежень об’єктів благоустрою території населених пунктів  району під час проведення робіт з санітарної очистки, благоустрою та впорядкування територій. При комісійному обстежені  особливу увагу буде звернено на санітарний стан підвідомчих територій, у тому числі зони санітарної охорони джерел централізованого та децентралізованого водопостачання, організованих сміттєзвалищ, кладовищ, рекреаційних зон. За результатами  моніторингових обстежень  інформацію буде надано в органи місцевого самоврядування, органи виконавчої влади та висвітлено в засобах масової інформації. При виявленні порушень вимог чинного законодавства до винних осіб буде вжито заходи що передбачені чинним законодавством України.

Для того, щоб покращити стан довкілля потрібно  приділити серйозну увагу ліквідації несанкціонованих звалищ, тому що порушення правил поводження з побутовими відходами призводить до розповсюдження інфекцій,  забруднення навколишнього середовища, все це опосередковано також впливає на здоров’я людей - через повітря, грунт, воду тощо. Давайте разом зробимо наше місто чистим та охайним.

 

Підготувала Вікторія Котясь, лікар із загальної гігієни відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства БРУ  ГУ ДПСС у Вінницькій області

 

 <<<