Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
При зверненні до міської ради, чи було вирішено Ваше питання?
Так
Ні
Проголосувало: 53
Новини
ДЛЯ НАС – ЦЕ СПОРТ, ДЛЯ НИХ - ЖИТТЯ

12 квітня в районному центрі дозвілля відбулася зустріч з дворазовим срібним призером ХІІ Паралімпійських ігор-2018 з біатлону Олександром Казіком, його тренерами Сергієм та Марцином Кучерявими, а також учасницею ХІІ Паралімпійських ігор-2018, чемпіонкою світу Іриною Буй та членом Національної паралімпійської збірної України з лижних гонок та біатлону, майстром спорту Наталією Рубановською. 

Що там казати, вся Україна, затамувавши подих, жила з надією до величних перемог. Час, як кажуть, прийшов. Наша хлопці та дівчата на шляху до Кореї добилися гарних результатів на змаганнях європейського та світового рівня. Тому на Паралімпіаді повинні були «вибухнути» достойними місцями. І вони не підвели. І лише їм та одному Богу відомо, чого це вартувало. А ще їхньому тренеру Марціну Кучерявому, який, як і ми з вами, спостерігав за всіма перипетіями з екрану телевізора.

Найгірші побоювання позаду. Саша Казік зумів налаштуватися на необхідний ритм і створив на двох дистанціях  історичну сенсацію, ставши двічі срібним призером. До найвищої мети йому не вистачило зовсім трішечки. Але він, як і його спортсмен-гайд, тренер Барської ДЮСШ Сергій Кучерявий на вольових зробили чудовий дубль, який навічно ввійде в історію Барщини.

Ні в якому разі не применшуємо два четвертих місця Ірини Буй. Іра – досвідчений боєць. Ця Паралімпіада була для неї вже другою. Під час відповідей на запитання про те, чи вона готова до наступних змагань,  відповіла, що потрібно відійти від попередніх. Короткі, але відверті відповіді. Думаю тому, що наші спортсмени ще не розбещені серйозними перемогами, для яких важливий цілий комплекс навчально-тренувальних тонкощів, як технічних, так і фізичних. Окрім цього, як сказала Ірина Буй, потрібно «дозріти» морально, вміти дотерпіти зціпивши зуби до останнього метра турнірної дистанції, аби на секунду, дві, але першим перетнути фінішну смужку.

Приємно, що був повний зал школярів та студентів. Саме для нашої молоді спортивний подвиг наших паралімпійців повинен стати стимулом для того, аби прийти у спортивні секції, загартовувати себе на стадіонах та спортивних майданчиках.

Приємно також, що участь в нагородженні спортсменів взяли представники влади – голова Барської РДА Володимир Саволюк, перший заступник голови Барської районної ради Олександр Парчевський, Барський міський голова Артур Цицюрський, які нагородили наших героїв подяками та грошовими сертифікатами. Вони їх по праву заслужили своєю невтомною щоденною працею і неймовірним прагненням до перемоги.

Сьогодні вони на гребені слави. Слави цілком заслуженої, через цикл неймовірних навчально-тренувальних занять і зборів і змагань від «не можу!» і до «мені це вдалося!». Тому їм честь, хвала і наше визнання від Барської дитячо-юнацької спортивної школи «Колос» до неосяжної неньки України. Саме завдяки цим мужнім людям світ дізнався не лише про існування України, але й міста Бар. І це є спорт, у цьому його сила.

Після короткого перепочинку їх знову чекають тренування до «сьомого поту» та підготовка до наступних стартів. Таке життя спортсмена. Піднявши планку до неймовірних висот, її тепер потрібно підтримувати і підтверджувати високими результатами, адже суперники тепер дивитимуться на них, як на серйозних конкурентів. Дай, Боже, їм у цьому твого благословення, а нам – чергової порції адреналіну і гордості за цих молодих людей, котрі доводять всьому світу, що Україна – це справжня кузня спортсменів-переможців.

Кажуть, що секрет успіху спортсменів в тому, з ким товаришуєш і з ким тренуєшся. Отож, дружіть з тими, хто кращий; тренуйтеся з тими, хто сильніший; не здавайтеся там, де інші здаються! І тоді перемога неодмінно буде за вами!

Сергій РОГАЧ

Фото Інни ТКАЧУК

 

 

 <<<