Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
Як, по-Вашому, має змінитися формування місцевих бюджетів у разі проведення децентралізації влади?
Місцеві громади будуть залишати основні кошти у себе, відраховуючи певний відсоток до державного бюджету
Принцип фінансування «згори донизу» буде збережений, але при цьому відсоток відрахувань з державного бюджету місцевим громадам має збільшитися
Важко відповісти
Проголосувало: 281
Новини
З ВІННИЧЧИНИ ДО НАВЧАЛЬНИХ ЦЕНТРІВ ВІДПРАВЛЕНО ПЕРШИХ 160 КАНДИДАТІВ ДЛЯ ПРОХОДЖЕННЯ СТРОКОВОЇ ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ

Впродовж квітня і травня з Обласного збірного пункту (м. Козятин, Вінницької області) буде проводитись відправка на строкову військову службу. Учора, 11 квітня, відбулася перша відправка у кількості 52 чоловік у навчальний центр смт. Старичі, Львівської області.

12 квітня також було відібрано та відправлено 109 кандидатів у навчальний центр смт. Десна, Чернігівської області для проходження строкової військової служби.

Військовослужбовці строкової служби не залучатимуться до участі в бойових діях, а будуть проходити службу у пунктах постійної дислокації військових частин, баз, арсеналів, складів.

На строкову службу призиваються юнаки, придатні за станом здоров’я, громадяни України чоловічої статі віком від 20 до 27 років.

Хлопці, які проходитимуть строкову військову службу, будуть забезпечені усім необхідним, а також щомісячно будуть отримувати державне грошове забезпечення. За час служби вони загартують своє тіло і характер, навчаться захищати Батьківщину.

Набувши практичних навичок і умінь ці юнаки повернуться додому справжніми чоловіками.

Джерело: прес-служба Вінницької облдержадміністрації

 <<<