Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
При зверненні до міської ради, чи було вирішено Ваше питання?
Так
Ні
Проголосувало: 53
Новини
ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОНСУЛЬТАТИВНО-ДОРАДЧОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ІСТОРИКО-АРХІТЕКТУРНОЇ СПАДЩИНИ ПРИ БАРСЬКОМУ МІСЬКОМУ ГОЛОВІ

Днями, на базі Барської центральної бібліотеки, відбулося засідання консультативно-дорадчої комісії з питань історико-архітектурної спадщини при Барському міському голові. Краєзнавці, дослідники та історики ділилися напрацюваннями та обговорювали актуальні робочі питання.

Так, зокрема, присутні жваво дискутували щодо проведення круглого столу в рамках майбутньої конференції, яка відбудеться 24 квітня у Барському гуманітарно-педагогічному коледжі ім. М. Грушевського. У результаті продуктивного діалогу було вирішено виносити на обговорення під час проведення конференції  питання щодо збереження архітектурної спадщини міста (Барська фортеця та будинок, в якому мешкав Михайло Коцюбинський). Також, за попередньою інформацією, під час конференції буде презентовано кілька проектів по відновленню та подальшому використанню будинку Коцюбинського, пам’ятки історії та архітектури місцевого значення.

Також присутні були поінформовані щодо проведення 11 травня у Домі польському міжнародної науково-історичної конференції з нагоди відзначення 250-ї річниці Барської Конфедерації. Більш детальну інформацію можна отримати на офіційному веб-сайті Дому Польського (www.bardompolski.org).

Ще одним питанням на порядку денному засідання розглядали можливість підготовки місцевим гуманітарним коледжем спеціалістів з туристичного менеджменту, оскільки дана професія наразі набуває популярності та є  затребуваною на ринку праці. Найближчим часом представники консультативно-дорадчої комісії з питань історико-архітектурної спадщини при Барському міському голові направлять листа рекомендаційного характеру до адміністрації навчального закладу.

Прес-служба Барської міської ради

 <<<