Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
При зверненні до міської ради, чи було вирішено Ваше питання?
Так
Ні
Проголосувало: 53
Новини
НА БАЗІ БАРСЬКОГО ДНЗ №1 «БЕРІЗКА» ПРОЙШОВ ІІ ЕТАП МІСЬКОГО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОГЛЯДУ – КОНКУРСУ НА КРАЩИЙ СТАН ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ В ЗАКЛАДАХ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ БАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ ОТГ

12 квітня на базі Барського ДНЗ №1 «Берізка» пройшов ІІ етап міського Всеукраїнського огляду – конкурсу на кращий стан фізичного виховання в закладах дошкільної освіти Барської міської ОТГ.

В конкурсі взяли участь Барський ДНЗ №1 «Берізка», Барський ДНЗ №2 «Сонечко», Барський ДНЗ №3 «Зірочка», Барський ДНЗ №7 «Казка», Барський ДНЗ № 8 «Дружба» та Глинянський НВК «ЗОШ І ст. - ДНЗ».

Фізкультурно - оздоровча робота – це один з найголовніших напрямів роботи  в закладах дошкільної освіти, що сприяє вихованню здорового покоління квітучої нації. Педагоги  закладів дошкільної освіти Барської міської ОТГ, як показав конкурс, успішно впроваджують поряд з традиційними засобами  нові підходи щодо формування  у підростаючого покоління  традицій здорового способу життя. Педагоги закладів дошкільної освіти  оригінально презентували фізкультурно - оздоровчу роботу  своїх закладів у відеороликах.  Кожен висвітлив  актуальність теми конкурсу через  призму власного творчого  бачення, тому відеоролики виявилися  цікавими та різноплановими.

Підсумки конкурсу підвела начальник соціально - гуманітарного відділу Барської міської ради Стрельчук Наталя Олександрівна. Учасників конкурсу було нагороджено  Почесними грамотами та подяками  соціально - гуманітарного відділу Барської міської ради за участь у міському  етапі Всеукраїнського огляду – конкурсу .

Щиро вітаємо заклади дошкільної освіти, які здобули почесні місця, за участь у міському  етапі Всеукраїнського огляду – конкурсу на кращий стан фізичного виховання:  Барський ДНЗ №1 «Берізка» за зайняте І місце, Барський ДНЗ №2 «Сонечко»  за зайняте ІІ місце та Барський ДНЗ №7 «Казка» за зайняте ІІІ місце.

 

                                                     Головний спеціаліст соціально - гуманітарного

                           відділу Барської міської ради

                                                          Абрамович В.В.

 <<<