Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
При зверненні до міської ради, чи було вирішено Ваше питання?
Так
Ні
Проголосувало: 42
Новини
УРОК МУЖНОСТІ «СВЯТО ЗІ СЛЬОЗАМИ НА ОЧАХ»

8 травня учні 2-А класу Барської ЗОШ № 3 зібралися біля пам’ятника загиблим воїнам на урок мужності «Свято зі сльозами на очах» в пам’ять про тих, хто пройшов неймовірно важкими шляхами війни та не дожив до перемоги, а віддав за неї найдорожче – своє життя. Розповідь про напад гітлерівської Німеччини на нашу країну,  авіаційне бомбардування Києва, оборону столиці України, роль Червоної  армії, партизанського руху та самовідданої праці громадянського населення в тилу, незмірні лихо і страждання, які пережили люди та страшенно велику кількість убитих, поранених і зниклих безвісти у вогнищі війни сприяла вихованню у дітей любові до Батьківщини, до історії свого народу, почуття патріотизму, мужності і хоробрості, поваги до пам’яті захисників Вітчизни.

Потім дітям було запропоновано дослідити, хто і коли звільнив наше рідне місто Бар від фашистських загарбників та не повернувся до рідної оселі. Потрібну інформацію діти знайшли на надгробних плитах. Другокласники з цікавістю з’ясували, що бої за наше місто відбувалися 22 – 25 березня 1944 року, прочитали багато прізвищ бійців та їх військові звання.

З вдячністю і пошаною діти поклали живі квіти на плити пам’ятника героям війни, щоб завжди пам’ятати всіх тих, хто зробив все, щоб ми, живучи зараз, могли сміятися і плакати, радіти і сумувати, вчитися, працювати – та просто жити.

Як дорого коштує перемога! Але наш народ все витримав – і переміг. Переміг тому, що захищав Батьківщину. Переміг тому, що відстоював право на життя.

Ганна Василівна Іванцова, кл. кер.  2-А кл.

 

 <<<