Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
Як, по-Вашому, має змінитися формування місцевих бюджетів у разі проведення децентралізації влади?
Місцеві громади будуть залишати основні кошти у себе, відраховуючи певний відсоток до державного бюджету
Принцип фінансування «згори донизу» буде збережений, але при цьому відсоток відрахувань з державного бюджету місцевим громадам має збільшитися
Важко відповісти
Проголосувало: 285
Новини
УВАГА! ТИМЧАСОВА ЗУПИНКА ПОДАЧІ ГАЗУ!

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ с.Войнашівка, сел.Бар, с.Пляцина, с.Мирне, с.Балки, с.Окладне, с.Йосипівка, с.Барські Чемериси, с.Адамівка, с.Стасюки, с.Регентівка, с.Чемериське, с.Борщі, с.Мигалівці, с.Журавлівка, с.Гавришівка, с.Терешки, с.Сименки, с.Сеферівка, с.Буцні, с.Голубівка, с.Кузьминці.

Барська дільниця Жмеринського відділення ПАТ «Вінницягаз» доводить до Вашого відома, що у зв’язку з проведенням ремонтних робіт на газопроводах, буде проведено  тимчасову зупинку подачі газу з 06:00 год. 16 травня 2018 р.

Прогнозований період зупинення: 10 днів. Компанія просить вибачення у споживачів за тимчасові незручності. Після завершення робіт газопостачання буде відновлене. Про дату відновлення газопостачання буде повідомлено додатково.

Прохання до мешканців будинків перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами та на момент пуску газу забезпечити доступ працівників газового господарства до газових приладів своїх помешкань.

Адміністрація  Барської дільниці Жмеринського відділення ПАТ «Вінницягаз»

 

 

 <<<