Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
При зверненні до міської ради, чи було вирішено Ваше питання?
Так
Ні
Проголосувало: 42
Новини
БІЛЬШ ЯК 302 ТИСЯЧІ ЖИТЕЛІВ ВІННИЧЧИНИ УКЛАЛИ ДЕКЛАРАЦІЇ ІЗ СІМЕЙНИМИ ЛІКАРЯМИ. БАРСЬКИЙ РАЙОН У ТРІЙЦІ ЛІДЕРІВ

Кампанія «Лікар в кожну родину» активно впроваджується в усіх регіонах України уже більше місяця. По всій країні пацієнти підписують декларації про вибір лікаря первинної медичної допомоги. Декларація — це документ, який підтверджує, що пацієнт хоче обслуговуватись саме у цього лікаря. Підписуючи декларацію з конкретним лікарем, він повідомляє державу в особі Національної служби здоров’я, що плата за обслуговування має находити в медзаклад, де той працює. Проте декларація не підписується «раз і назавжди»: пацієнт зможе укласти декларацію з іншим терапевтом, педіатром чи сімейним лікарем. У такому випадку не треба скасовувати попередню декларацію: достатньо просто укласти нову декларацію з обраним лікарем, а зміни автоматично зафіксуються в системі.

Загалом, з початку приписної кампанії 3,5 мільйони українців уклали декларації з лікарями.

Зокрема, у Вінницькій області в період з 2 квітня по 14 травня громадянами укладено 302 тис. 184 декларації. Таким чином область залишається серед лідерів у підписанні декларацій. За минулий тиждень вінничани та жителі області уклали 58 тис. 745 декларацій.

Найкраще в даному напрямку спрацювали у Калинівському, Жмеринському, Бершадському, Вінницькому, Барському районах. Тут підписано більш як 2 тис. декларацій. Жителі міста Вінниці уклали 16 тис. 79 декларацій.

 <<<