Ні
Проголосувало: 12
Новини
БАРЧАНИ З КЛУБУ «ДАО» ВИБОРОЛИ ВІСІМ ЗОЛОТИХ, ТРИ СРІБНІ ТА ТРИ БРОНЗОВІ МЕДАЛІ

12 травня в Ладижині проходив перший етап відкритого Кубку Вінницької області з ушу-саньшоу (повноконтактні поєдинки) серед дітей, юнаків та юніорів. Понад 170 учасників із 15 спортивних клубів Одеської та Вінницької областей змагалися за першість в різних вікових та вагових категоріях. У результаті напружених поєдинків перше загальнокомандне місце виборов клуб "ХонгЗа" м.Ладижин, друге - "ДАО" м.Бар, а третє - "Гепард" м.Тульчин.

Вісім золотих, три срібні та три бронзові медалі - такий здобуток барчан. У наймолодшій віковій категорії 6-7 р. перемогу здобула учениця 1-го класу ЗОШ-гімназії №2 Марта Буніна. У віковій категорії 8-9 р. перемогу отримав учень 3-го класу Комаровецької ЗОШ  Олександр Холява, серед дітей 10-11р. переможцями стали: учень 4-го класу ЗОШ-гімназії № 2 Михайло Плахотнюк, учень 6-го класу ЗОШ №1Степан Мандра, учень 5-го класу ЗОШ № 3 Вадим Цвігун.

У віковій категорії 12-13 р. золото здобули учень 6-го класу ЗОШ №2-гімназії Дмитро Бородкін та учень 6-го класу ЗОШ №4 Ілля Панков. Серед юнаків 14-15 р. переможцем став учень 9-го класу ЗОШ №4 Віталій Ваврух. Срібні призери: Дмитро Недзвецький, Іван Бородатий, Денис Цвігун. Бронзу здобули: - Лемешев Влад, Пальонко Андрій та Неприлюк Віктор.

Готували спортсменів до змагань тренери Язвенюк Михайло Васильович, Любарський Роман Станіславович та Дуднік Олександр В'ячеславович. Поїздка на змагання відбулась за сприянням почесного президента Клубу "ДАО" Маніти Юрія Петровича, та батьківського коллективу КСЄ "ДАО".