Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
При зверненні до міської ради, чи було вирішено Ваше питання?
Так
Ні
Проголосувало: 89
Новини
ВЛАДА МІСТА КОНСУЛЬТУЄТЬСЯ З БАРЧАНАМИ

11 червня, в залі засідань Барської міської ради відбулась прес-конференція "Публічні консультації як механізм побудови діалогу між владою і громадою", у якій взяли участь: очільник об’єднаної територіальної громади Артур Анатолійович Цицюрський, регіональний координатор Всеукраїнської ініціативи "Активна громада" Андрій Сільченко, громадські активісти, представники Барської міської ради та засобів масової інформації.

Під час зустрічі було обговорено запровадження у місті Бар інструменту публічних консультацій, які дозволятимуть залучити громадян до прийняття рішень на місцевому рівні. В свою чергу для міської ради це доступний метод для врахування думки громадян. Тепер влада міста зможе виносити на загальне обговорення справді важливі та актуальні для барчан проблеми і вирішувати їх у найкращий для громади спосіб. Запровадження даної ініціативи стало можливим завдяки плідній співпраці Барської міської ради з Всеукраїнською ініціативою "Активна Громада" від ГО Інститут «Республіка».

Одеса, Добропілля, Дрогобич, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Южне, Зіньків, Скадовськ, Полтава, Кропивницький, - це перелік міст, які вже активно використовують консультації будуючи місток комунікації і довіри між владою та громадянами. Сьогодні до цього переліку долучилось й місто Бар. Згодом кількість міст/громад, котрі запроваджують цей механізм буде зростати, але наразі барчани серед першопрохідців.

Перша публічна консультація розпочинається з 11 червня та триватиме до 30 червня 2018 року. Перше питання, яке винесене на обговорення:
Як організувати простір центральної площі (майдан Св. Миколая).
Варіанти відповіді, які можуть запропонувати барчани:
1) Зробити площу повністю пішохідною;
2) Робити пішохідною лише у вихідні та святкові дні;
3) Використовувати лише для проїзду автомобілів.
Висловити свою думку і обрати власний варіант можна за посиланням: www.vdmk.org/5721

Або надіславши СМС-повідомлення «5721 номер відповіді» на номер 093-177-00-35 *(ціна смс згідно з тарифом вашого оператора).
Результати голосування будуть оприлюдненні на офіційному веб-сайті www.bar-city.com.ua та фейсбук сторінці Барської міської ради
.

 <<<