Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
При зверненні до міської ради, чи було вирішено Ваше питання?
Так
Ні
Проголосувало: 48
Новини
НА ВІННИЧЧИНІ ЦЬОГОРІЧНА ОСВІТЯНСЬКА ВІДПУСКНА КАМПАНІЯ ПРОХОДИТЬ СТАБІЛЬНО, ВИПЛАТИ ЗДІЙСНЮЮТЬСЯ ВІДПОВІДНО ДО ГРАФІКІВ ВИХОДУ У ВІДПУСТКИ ПЕДАГОГІЧНИХ ТА ІНШИМ ПРАЦІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ

Впродовж другої половини травня та за червень поточного року профінансовано літніх відпускних працівникам усіх закладів обсвіти, що фінансуються з місцевих бюджетів області (дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади, професійно-технічні заклади, вищі навчальні заклади I-II рівнів акредитації, школи естетичного виховання, позашкільна освіта, методичні кабінети тощо) в сумі 542,5 млн.грн., з яких власне у червні виплачено близько 500 млн.грн. Зокрема, саме педагогічним працівникам цих закладів за травень-червень профінансовано 505,9 млн.грн. на відпускні виплати.

Слід зазначити, що цьогорічна освітянська відпускна кампанія проходить стабільно, виплати педагогічним та іншим працівникам закладів освіти здійснюються відповідно до графіків виходу їх у відпустки. Так, станом на кінець червня в цілому по області вже виплачено 71,3% від загальної літньої (на травень-серпень) прогнозної потреби у відпускних. Відсоток виконання планових показників виплати відпускних освітянам на травень-червень складає 95,7%.

За інформацією Департаменту фінансів ОДА, стовідсотково профінансовано травнево-червневу потребу у відпускних в закладах освіти, які фінансуються з обласного бюджету, бюджету міста Вінниці та з 34 бюджетів районів, міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад. 

Загалом до кінця відпускної кампанії розрахунково залишається вплатити ще близько 270 млн.грн. відпускних працівникам закладів освіти області, з яких педагогічним працівникам – 200 млн.грн. Переважно більшу  частку цих виплат (75-80%) буде проведено протягом липня.

Ситуація в області щодо виплати з місцевих бюджетів відпускних працівникам закладів освіти області знаходиться на особливому контролі обласної державної адміністрації та місцевих органів влади усіх

Прес-служба Вінницької ОДА

 

 <<<