Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
При зверненні до міської ради, чи було вирішено Ваше питання?
Так
Ні
Проголосувало: 48
Новини
КЕРІВНИЦТВО МІСТА ТА РАЙОНУ ПРИВІТАЛО ПРАЦІВНИКІВ ПОЛІЦІЇ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

4 липня Україна відзначає День Національної поліції. Цієї дати ми вшановуємо тих, хто пов’язав власне життя з надзвичайно відповідальною, важкою та складною справою: служити суспільству шляхом забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання безпеки і правопорядку.

Для того, щоб привітати поліцейських з їхнім професійним святом до Барського відділення поліції Жмеринського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Вінницькій області, який очолює Олександр Колосюк, завітати перший заступник голови райдержадміністрації Неля Мельник, заступник голови районної ради Олександр Парчевський, заступник міського голови з економічних та гуманітарних питань Тамара Кушнір.

З нагоди свята у залі звучало чимало теплих та щирих слів привітань та побажань усіляких гараздів. Так, зокрема, перший заступник голови райдержадміністрації Неля Мельник у своєму виступі зазначила, що працівники поліції у повсякденній роботі  демонструють високий професіоналізм, самовідданість справі та службовому обов’язку. Також Неля Володимирівна побажала успіхів у подальшій професійній діяльності, задля забезпечення стабільності та дотримання правопорядку, нових досягнень і звершень в ім’я миру і процвітання нашої України.

З вітальним словом також виступив заступник голови районної ради Олександр Парчевський, який  побажав правоохоронцям міцного здоров’я, невичерпної енергії, мирного неба над головами, злагоди й благополуччя.

У свою чергу заступник міського голови з економічних та гуманітарних питань Тамара Кушнір вітаючи співробітників поліції з професійним святом, зазначила, що реформа правоохоронних органів була однією з головних вимог Майдану, тому утворення Національної поліції було пріоритетним завданням уряду відразу після Революції гідності. Також Тамара Олексіївна побажала присутнім у залі невідступно усвідомлювати свою відповідальність, дотримуватися Конституції та законів України, втілювати їх у життя, поважати та охороняти права і свободи людини, честь держави, з гідністю нести високе звання поліцейського та сумлінно виконувати свої службові обов'язки.

Також присутні представники влади відзначили чималу заслугу начальника Барського відділення поліції підполковник Олександра Колосюка, який очоливши відділення, проявив себе мудрим керівником й наставником, справжнім професіоналом своєї справи, сумлінним та старанним працівником.

Колектив Барського відділення поліції був відзначений Почесними грамотами райдержадміністрації, райради та  міської об’єднаної територіальної громади.

Окрім того, перший заступник голови райдержадміністрації Неля Мельник зазначила, що наразі район спільно з міською радою працює над питанням придбання автомобіля для відділення поліції.

Також з урочистим словом виступили: генеральний директор ТОВ «Краєвид Поділля» Григорій Пуга, голова районної Спілки пенсіонерів правоохоронних органів Олександр Цицюрський, начальник Барського відділення Жмеринської ОДПІ Володимир Чекановський.

На закінчення урочистої частини начальник Барського відділення поліції підполковник Олександр Колосюк щиро подякував за теплі слова та підтримку керівництву міста та району та пообіцяв і надалі якісно працювати на благо процвітання рідного міста.

Прес-служба Барської міської ради

 

 <<<