Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
При зверненні до міської ради, чи було вирішено Ваше питання?
Так
Ні
Проголосувало: 48
Новини
«МУНІЦИПАЛЬНА ВАРТА» ТРИМАЄ НА КОНТРОЛІ ПИТАННЯ ЩОДО ПОРУШЕНЬ ПРАВИЛ ПРОДАЖУ АЛКОГОЛЬНИХ НАПОЇВ

Працівниками комунального закладу Барської міської ради «Муніципальна варта» проводиться постійна робота з виявлення  порушень у сфері  правил торгівлі пивом, алкогольними та слабоалкогольними напоями, тютюновими виробами  на території Барської міської ради.

Так, 21 лютого 2018 року,  громадянка  З., працюючи продавцем в магазині «Наша ряба» по вул. Г.Майдану, 32, незаконно продала тютюнові вироби особі, яка не досягла 18 років. Постановою адміністративної комісії при виконкомі Барської міської ради на порушника  накладено адміністративне стягнення у виді штрафу в сумі 510 грн.

15 березня 2018 року громадянка Г., працюючи продавцем в магазині «Корона» по вул. Г.Майдану, 32 м. також незаконно продала тютюнові вироби особі, яка не досягла 18 років. Постановою адміністративної комісії при виконкомі Барської міської ради на порушника  накладено адміністративне стягнення у виді штрафу в сумі 510 грн.

21 березня 2018 року громадянка Г., працюючи продавцем кіоску «Преса» на території автовокзалу міста незаконно продала тютюнові вироби особі, яка не досягла 18 років. Постановою адміністративної комісії при виконкомі Барської міської ради на порушника  накладено адміністративне стягнення у виді штрафу в сумі 510 грн.

17 квітня 2018 року громадянин М. в магазині «Мала кишеня» по вул. Г.Майдану, 70 незаконно продав пиво особі, якій не виповнилось 18 років. Постановою адміністративної комісії при виконкомі Барської міської ради на порушника  накладено адміністративне стягнення у виді штрафу в сумі 510 грн.

7 травня 2018 року громадянка Л., працюючи продавцем в магазині «Джила» по вул. Довбуша, 11 незаконно продала тютюнові вироби особі, якій не виповнилось 18 років. Постановою адміністративної комісії при виконкомі Барської міської ради на порушника  накладено адміністративне стягнення у виді штрафу в сумі 510 грн.

5 червня 2018 року громадянка О., працюючи продавцем в магазині «Оболонь» по вул. Г.Майдану незаконно продала тютюнові вироби особі, якій не виповнилось 18 років. Постановою адміністративної комісії при виконкомі Барської міської ради на порушника  накладено адміністративне стягнення у виді штрафу в сумі 510 грн.

Хочеться попередити всіх продавців та підприємців, що займаються реалізацією алкогольних та тютюнових виробів  про суворе дотримання правил торгівлі в цій галузі, контроль і надалі буде здійснюватись. До порушників  в подальшому можуть бути застосовані більш суворі штрафні санкції. Продавець алкогольних напоїв має повне право вимагати у покупця алкогольних та тютюнових виробів документ, що засвідчує його вік, якщо у продавця виникли сумніви чи виповнилось покупцеві 18 років.  Тому, наполегливо рекомендуємо в разі виникнення сумніву у віці покупця обов’язково вимагати від нього  такий документ.

Керівник КЗ «Муніципальна варта» Сергій Воробйов

 <<<