Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
При зверненні до міської ради, чи було вирішено Ваше питання?
Так
Ні
Проголосувало: 52
Новини
31 ЛИПНЯ ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ З ПИТАНЬ НАЛЕЖНОЇ СПЛАТИ ПОДАТКІВ ДО МІСЬКОГО БЮДЖЕТУ ТА ЛЕГАЛІЗАЦІЇ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ

Учора, 31 липня,  у залі засідань Барської міської ради відбулось чергове засідання робочої групи з питань належної сплати податків до міського бюджету та легалізації заробітної плати.

У засіданні взяли участь: секретар міськради Віктор Подуфалов, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Юрій Гвоздяр, заступник міського голови з економічних та гуманітарних питань Тамара Кушнір, начальник фінансового відділу Барської міської ради Інна Ковтун, головний спеціаліст з доходів Юлія Щерба, спеціаліст-землевпорядник Ігор Шуляк та керівник КЗ «Муніципальна варта» Сергій Воробйов.

На початку робочої зустрічі заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Юрій Гвоздяр зазначив, що по оренді юридичних осіб міськрада має 300 тисяч перевиконання. Щодо інших податків, то спеціалісти міської ради наразі ведуть активну роботу з неплатниками.

Підчас засідання начальник комунального закладу «Муніципальна варта» Сергій Воробйов прозвітував щодо виконаної роботи впродовж тижня.

Так, Сергій Сергійович зазначив: «Інспекторами комунального закладу Барської міської ради розроблено та затверджено план щодо підвищення ефективності сплати акцизного збору платниками які проводять підприємницьку діяльність на території  Барської ОТГ. Сумісно з юридичним відділом Барської міської ради створений та направлений запит до начальника Барського відділення Жмеринської об’єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС у Вінницькій області з метою встановлення повної назви суб’єктів господарювання, які отримали ліцензію на торгівлю алкогольними та тютюновими виробами, адреса місць торгівлі та перелік електронних касових апаратів з вказаними заводськими номерами. Комунальним закладом отримано відповідь щодо осіб яким видано ліцензію на торгівлю алкогольними і тютюновими виробами в Барської ОТГ всього 94 ліцензії».

Також начальник «Варти» поінформував присутніх про те, що наразі комунальним закладом формується на основі електронної бази торгівельних точок розташованих в м.Бар електронна база ліцензій на продаж алкогольних та тютюнових виробів та проводяться регулярні закупки з метою фіксації продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів без фіскального касового чеку. Не залишаються працівники комунального закладу «Муніципальна варта» й щодо інформаційно-просвітницької роботи. Так, днями на сайті міськради та у свіжому випуску міського часопису було опубліковано статтю щодо важливості сплати акцизного збору в цілому для міста та відповідальності щодо порушень законодавства.

Прес-служба Барської міської ради 
 <<<