Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
При зверненні до міської ради, чи було вирішено Ваше питання?
Так
Ні
Проголосувало: 57
Новини
«КРАСА ПРИРОДИ» ПІДКОРИЛА СЕРЦЯ ІНТЕЛІГЕНЦІЇ МІСТА

5 вересня квіт інтелігенції міста: освітяни, художники, громадські активісти, журналісти та поціновувачі мистецтва зібралися разом, щоб відвідати художню виставку «Краса природи» мисткині Надії Підгорної.

Художниця є викладачем-методистом у Барському гуманітарно-педагогічному коледжі імені М. Грушевського, де викладає наступні дисципліни: рисунок, живопис, скульптуру, пластичну анатомію, композицію. Надія Підгорна бере участь у різноманітних пленерах та організовує персональні художні виставки студентів, долучається до співпраці з Центром соціальної реабілітації дітей з інвалідністю «Еверест». Також художниця проводить майстер-класи з живопису й енкаустики. У  творчому доробку понад 200 робіт, які зберігаються у приватних колекціях не лише на теренах України, а й за її межами: у Польщі, Угорщині, Італії та Сполучених Штатах Америки. Жанрова палітра надзвичайно різноманітна: пейзаж, портрет, натюрморт та анімалістка. Техніки, що використовує майстриня також різняться різнобарв’ям: олія, акварель, гуаш, пастель, енкаустика).

Нагадаємо, що це вже вдруге стіни галереї, яка розміщена на базі Барського ліцею № 2, що була створена у рамках відкритого мистецького проекту «Місто майстрів», пропонує увазі містян цікаве художнє дійство.

Відкриття залу відбулося у травні цього року та поєдналося з виставкою «Колір життя» художниці Надії Іванисько, яка, до речі, є однією з ініціаторок створення галереї. Почин активно підтримується очільником об’єднаної територіальної громади Артуром Цицюрським та керівництвом Барського ліцею № 2.

Споглянути «Красу природи» художниці Надії Підгорної завітало чимало поважних гостей, які є небайдужими до її творчості. Слова найщирішого захоплення звучали від колег-викладачів, які завітали на це свято мистецтва: Романа Мочарного, Тетяни Січко, Таїсії Галузінської, Світлани Бондарчук, Майї Мороз.

З вітальним словом виступив директор Барського ліцею № 2, який привітав Надію Володимирівну з черговою персональною виставкою та зазначив, що навчальний заклад всіляко підтримуватиме творче начало міста і готовий сприяти й іншим художникам у проведені подібних заходів. Також очільник навчального закладу зазначив, що наступною темою виставки будуть краєвиди рідного міста.

Найщиріші слова захоплення висловили й працівники Барської міської ради: начальник соціально-гуманітарного відділу Барської міської ради Наталя Стрельчук та спеціаліст з питань культури та туризму Роман Григор’єв, які вручили квіти та сертифікат-подяку художниці.

На завершення виставки Надія Підгорна провела міні-екскурсію та подякувала присутнім за приємнощі та інтерес до виставки.

Прес-служба Барської міської ради

 

 <<<