Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
При зверненні до міської ради, чи було вирішено Ваше питання?
Так
Ні
Проголосувало: 57
Новини
ПОДІЛЬСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ ЕКСТРИМ 2018

Під такою назвою, 5-7 вересня, на базі КЗ «Оздоровчий табір «Фортуна» в с. Митки, проходить ІІІ Вінницький обласний чемпіонат бригад екстреної медичної допомоги. В заході беруть участь 9 бригад ЕМД та 1 бригада студентів ВНМУ ім. М.І.Пирогова для того, щоб удосконалити надання екстреної медичної допомоги населенню.

Також цей захід дає можливість визначити рівень теоретичних знань та практичних вмінь серед бригад ЕМД з питань надання екстреної медичної та домедичної допомоги на догоспільному етапі, провести науковий аналіз та поширити нові знання та вміння серед учасників змагань.

Учасники чемпіонату також проводили майстер-класи по домедичній допомозі серед учнів навчальних закладів міста Бар. Кожну команду чекає насичений та цікавий конкурсний день, в якому є можливість показати власні навики та навчитись новому на майстер-класах проведених досвідченими лікарями.

Також в місті відбулася науково-практична конференція «Реалізація сучасних підходів в організації наданні екстреної медичної допомоги».

Підведення підсумків та нагородження переможців відбудеться сьогодні о 19 годині.

Мар’яна МАХАН-ГУЦАЛ, часопис "Барчани"

 

 <<<