Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
При зверненні до міської ради, чи було вирішено Ваше питання?
Так
Ні
Проголосувало: 57
Новини
МІСЬКА РАДА ІНФОРМУЄ ПРО УПОРЯДКУВАННЯ ВИЇЗНОЇ/ВИНОСНОЇ ТОРГІВЛІ

Барська міська рада повідомляє про те, що на території міста, з метою впорядкування стихійної торгівлі у невстановлених місцях виконавчий комітет ради прийняв наступні рішення:

  • Внести зміни до рішення виконавчого комітету Барської міської ради № 254 від 14.12.2015 р. «Про упорядкування виїзної/виносної торгівлі на території міста Бар», а саме пункти 1.1 та 1.2. виключити; перенести місця для здійснення виїзної/виносної торгівлі з приринковоїплощі по вул. Галицьких вояків та з вул. М.Кривоноса на частині тротуару вздовж капітальних споруд Барської РСС на територію для виїзної/виносної торгівлі по вул. Галицьких вояків, 7/2 в м.Бар з 10.09.2018р.
  • Заборонити стихійну виносну/виїзну торгівлю по вул. Соборній в м.Бар, а також в іншихне встановлених для торгівлі місцях.
  • Для організації виїзної/виносної торгівлі по вул. Галицьких вояків, 7/2 в м.Бар КП «Бар-благоустрій» відведену територію розмітити із зазначенням порядкових номерів торгових місць.

КП «Бар-благоустрій» буде уповноважено здійснювати справляння плати за користування торговими місцями (площа, відведена для розміщення необхідного для торгівлі інвентарю (ваг, лотків тощо) та здійснення продажу продукції з прилавків (столів), транспортних засобів, причепів, візків (у тому числі ручних), у контейнерах, кіосках, палатках тощо) щоденно, за кожен день торгівлі, через уповноважену особу із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій відповідно до вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг»  з видачею касових чеків, які є єдиною підставою, що дає право на здійснення торгівлі на вказаних територіях.

При розрахунку розміру плати за один день користування торговими місцями буде встановлено плату в наступному порядку:

  • за площу, зайняту торговим місцем * -в розмірі 4,00 грн. за 1 повний чи не повний квадратний метр;
  • за площу, зайняту великогабаритним транспортом - 2,00 грн. за 1 повний чи не повний квадратний метр.

Кошти, які будуть отримані як плата за користування торговими місцями будуть зараховані на рахунок КП «Бар-благоустрій». Також комунальники міста будуть зобов’язані постійно підтримувати зазначені території в належному санітарному стані, а продавці дотримуватися правил торгівлі, санітарних, ветеринарних та протипожежних норм.

Прес-служба Барської міської ради

 <<<