Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
При зверненні до міської ради, чи було вирішено Ваше питання?
Так
Ні
Проголосувало: 57
Новини
БАРЧАНИ СХИЛИЛИ ГОЛОВИ У ПАМ'ЯТЬ ПРО ЗАГИБЛИХ У НЕОГОЛОШЕНІЙ ВІЙНІ

5 вересня містяни провели в останню путь барчанина-атовця Олександра Шипу, серце якого перестало битися 3 вересня, поруч із селищем Новоайдар, у зоні проведення Операції Об’єднаних сил. Капітан Збройних Сил України, що боронив українську землю від посягань загарбника у складі 59 ОМБР на посаді начальника речової служби, на військовій службі перебував за контрактом з квітня 2017 року.

Нагадаємо, що розважальну частину днів міста було скасовано у зв’язку з передчасною гибеллю бійця, натомість учора, 9 вересня 2018 року, барчани у серці міста зібралися для того, щоб схилити голови у спільній молитві по загиблим захисникам України.

Керівники міста та району, представники духовенства, родина, близькі та друзі героїв-атовців, бойові побратими, волонтери й небайдужі містяни зібралися на центральній площі міста на мітинг-реквієм та запалили лампадки, як символ пам’яті подвигу наших воїнів.

З найщирішими словами-співчуття виступили: голова райдержадміністрації Володимир Саволюк, голова районної ради Михайло Піддубний, очільник міської об’єднаної територіальної громади Артур Цицюрський.

На завершення мітингу-реквієму присутні виконали пісню «Молюся за тебе моя Україна».

Прес-служба Барської міської ради

 <<<