Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
При зверненні до міської ради, чи було вирішено Ваше питання?
Так
Ні
Проголосувало: 57
Новини
ГОЛОВНИЙ ПРИЗ ТУРНІРУ ПОЇХАВ ДО ХМЕЛЬНИЦЬКОГО

Міжрегіональний дитячо-юнацький турнір з міні-футболу серед хлопчиків 2008 року народження «Кубок Бару» проводився в нашому місті вдруге. Через непередбачуваність та примхи погоди було прийнято рішення про перенесення футбольного свята під дах. Відтак турнір пройшов в оновленій спортивній залі ДЮСШ.

Святковості під час урочистого відкриття, на якому виступили голова Барської РДА Володимир Саволюк, голова Барської районної ради Михайло Піддубний, голова Барської міської ОТГ Артур Цицюрський, додали виступи зразкового хореографічного колективу «Перлинки» Барської дитячої музичної школи (керівник Ірина Шкамбарна) та юної співачки, учениці Барського ліцею №2 Надії Яковішак.

Після урочистого відкриття розпочалися самі змагання, участь у яких крім господарів майданчика, команди Барської ДЮСШ, взяли їхні ровесники з ДЮСШ Хмільник, ФК «АвтоРіа» Вінниця, ФК «ІнБев» Житомир, ФК «Спортлідер +» Хмельницький, ДЮСШ Вугледар. До речі, команда з Донбасу прибула на турнір здолавши понад 900 кілометрів шляху.

Ігри  проходили 8-9 вересня за коловою системою. Доля першого місця вирішилася у стиковій грі між командами Хмельникого та Вугледара, які відверто домінували над іншими суперниками. З мінімальним рахунком (5:4) перемогли наші сусіди, які й повезли до Хмельницького головний приз-кубок. Друге місце посіла команда з Донбасу. Лише в останньому турі вдалося зачепитися за третє місце господарям майданчика, у яких на «хвості» весь час висіли юні футболісти з Хмільника. Переможці та призери змагань були нагороджені гарними кубками, медалями та грамотами.

Окремі призи за демократичним принципом отримали гравці всіх шести  команд у номінаціях «кращий воротар, захисник, півзахисник, нападник, бомбардир та гравець турніру».

Організатори турніру висловлюють щиру вдячність громадському активісту Олександру Іськову, завдяки креативності якого дитячий футбольний турнір в нашому місті став традиційним.  Фінансову підтримку в проведенні дитячого футбольного свята надала Барська міська рада. Саме з рук міського голови Артура Цицюрського юні барчани отримали нову форму та різноманітний сучасний інвентар для проведення якісних тренувань.

Особлива подяка за спонсорську допомогу ТОВ «Віньковецький сирзавод» (голова правління В.І. Шимков), ТОВ «Альтаїр» - виробнику  мінеральної води «Барчанка» (директор Г.І. Лук), ПП Михалевський В.П. та технічному партнеру - ТОВ «Краєвид Поділля» (генеральний директор Г.М. Пуга).

Прес-служба Барської міської ради

Більше фото на сторінці фейсбук Барської міської ради

Т У Р Н І Р Н А     Т А Б Л И Ц Я

II Міжрегіональний дитячо-юнацький турнір з міні-футболу серед хлопчиків 2008р.н. «Кубок Бару-2018»

08-09 вересня 2018 року м. Бар

№з/п

Команди

1

2

3

4

5

6

Мячі

Очки

Місце

1.

РДЮСШ

«Колос»

м. Бар

 

 

2:1

 

2:7

 

4:2

 

0:7

 

9:3

 

17-20

 

9

 

ІІІ

2.

ДЮСШ

м. Хмільник

 

 

1:2

 

 

3:4

 

7:2

 

2:10

 

4:3

 

17-21

 

6

 

ІV

3.

ДЮСШ «Спортлідер+»

м. Хмельницький

 

7:2

 

4:3

 

 

4:0

 

5:4

 

8:3

 

28-12

 

15

 

І

4.

ФК

«АвтоРіа»

м. Вінниця

 

2:4

 

2:7

 

0:4

 

 

0:8

 

5:4

 

9-27

 

3

 

V

5.

ДЮСШ

Вугледар

Донецька обл.

 

7:0

 

10:2

 

4:5

 

8:0

 

 

7:3

 

36:10

 

12

 

ІІ

6.

ФК «ІнБев»

м. Житомир

 

 

3:9

 

3:4

 

3:8

 

4:5

 

3:7

 

 

16-33

 

0

 

VI

 

 

 <<<