Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
При зверненні до міської ради, чи було вирішено Ваше питання?
Так
Ні
Проголосувало: 57
Новини
ОЧІЛЬНИК МІСТА ПРИВІТАВ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ ВЧИТЕЛІВ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ БАРУ

Щорічно, у другу суботу вересня, Україна відзначає день фізичної культури та спорту. За всіх часів саме здорові тілом і духом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров'я, він загартовує характер та волю.

Учора, 10 вересня, у залі засідань Барської міської ради керманич міста Артур Цицюрський та начальник соціально-гуманітарного відділу Наталія Стрельчук з нагоди професійного свята вручили вітальні листівки вчителям фізичного виховання закладів загальної середньої освіти міста.

Міський голова у своєму вітальному слові зазначив: «Бар завжди славився своїми талантами та вагомими здобутками у спортивній сфері. Наші барчани відомі далеко за межами області та України, зберігають і примножують славні традиції спорту.

Ці успіхи – результат таланту і наполегливої праці спортсменів, великого внеску спортивної громадськості, тренерів, активістів спорту. Одне з найважливіших завдань сьогодення – залучати в спортивні зали, на майданчики якнайбільше дітей та молоді, але найголовніше – створення для цього відповідних умов. Тому підтримка всебічна фізкультурно-спортивного руху, зміцнення матеріально-технічної бази спортивних закладів міста - це одне з пріоритетних завдань влади».

Прес-служба Барської міської ради
Фото Ірини РУДИК

 

 <<<