Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
При зверненні до міської ради, чи було вирішено Ваше питання?
Так
Ні
Проголосувало: 57
Новини
МАХОВИК ЗМІН ЗАПУЩЕНИЙ: МІСЬКА ВЛАДА ВПОРЯДКОВУЄ ВИЇЗНУ/ВИНОСНУ ТОРГІВЛЮ

Виїзна торгівля давнє і болюче питання нашого міста. Значне скупчення продавців і покупців на перехресті вулиць Соборна/Туніка/М.Кривоноса/Галицьких вояків перешкоджає руху автотранспорту, є аварійно небезпечним, та, найголовніше, несе загрозу життю і здоров’ю людей. Відомі випадки наїзду на пішоходів у даному місці, навіть з летальними наслідками. З даного приводу міська рада та КЗ «Муніципальна варта» має неодноразові звернення від правоохоронних органів, приписи, вимоги заборони торгівлі на проїзній частині. Крім того, торгівля продукцією власного виробництва здійснюється з землі, прямо з-під коліс транспорту, що є порушенням санітарно-гігієнічних норм. Тому цілком зрозумілими є відповідні вимоги та приписи щодо припинення торговельної діяльності з боку санітарно-епідеміологічних та ветеринарних служб.

Актуальне питання приринкової площі, яке (з вищезгаданих причин) вже не один рік турбує містян, на так званому «при базарному п’ятачку» знайшло своє логічне вирішення.

На засіданні виконавчого комітету було прийнято наступне рішення: місця для здійснення виїзної/виносної торгівлі з приринкової площі по вул. Галицьких вояків та з вул. М.Кривоноса на частині тротуару вздовж капітальних споруд Барської РСС перенести на територію для виїзної/виносної торгівлі по вул. Галицьких вояків (колишня територія котельні тепломережі).

Також виконком заборонив стихійну виносну/виїзну торгівлю і в інших невстановлених для цього місцях. Зокрема, по вул. Соборній, де місцеві жителі частенько приторговують вживаним крамом.

Вже сьогодні, 11 вересня, міні-ринок запрацював. Передувала цьому тривала робота комунального підприємства «Бар-благоустрій», яке постелило плитку, підготувало навіси для торгівлі, подбало про туалети.

Муніципалами міста впродовж тривалого часу проводилась робота щодо інформування населення про зміни, яких так довго чекали барчани

Для будь-чого нового явища, потрібен час, щоб адаптуватися, оцінити мудрість рішення й зрозуміли, що ігнорувати, як в минулі роки, певні норми й правила, не вдасться.

Запорука процвітання – це порядок, найперше у головах людей. Перенесення торгівлі є вимушеним, але невідворотнім кроком. Міська рада працює над покращенням нашого міста та умов проживання в ньому, забезпеченням безпеки жителів, підтримання правопорядку та належного благоустрою.

Сподіваємося на взаєморозуміння та підтримку з боку жителів Бару - продавців та покупців. Тільки спільними зусиллями ми зможемо вирішити цю давно наболілу для міста проблему.

Прес-служба Барської міської ради

Фото Мар'яни МАХАН

 <<<