Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
При зверненні до міської ради, чи було вирішено Ваше питання?
Так
Ні
Проголосувало: 57
Новини
«БАЗАРЧИК» НА ТЕРИТОРІЇ КОЛИШНЬОЇ КОТЕЛЬНІ ТЕПЛОМЕРЕЖІ БУДЕ РОЗВИВАТИСЯ

Днями, згідно з рішенням виконавчого комітету щодо впорядкування стихійної торгівлі у місті, продавці з приринкової площі перемістилися на впорядковану територію бувшої котельні по вулиці Галицьких Вояків. Комунальниками міста було заасфальтовано частину території, змонтовано прилавки для торгівлі, огороджено територію. Територія знаходиться під охороною.

Наразі новостворений базарчик знаходиться на стадії систематичної роботи над ним. За словами начальника комунального підприємства «Бар-благоустрій» Володимира Калашніка, у планах є чимало доопрацювань. Зокрема, наразі працівники благоустрою продовжують монтувати прилавки та столики для того, щоб уникнути торгівлі з землі. З часом будуть облаштовані стаціонарні туалети.

 «Бар-благоустрій» уповноважено здійснювати збір плати за користування торговими місцями щоденно, за кожен день торгівлі, через уповноважену особу із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій відповідно до вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» з видачею касових чеків, які є єдиною підставою, що дає право на здійснення торгівлі на вказаних територіях.

При розрахунку розміру плати за один день користування торговими місцями буде встановлено плату в наступному порядку:

за площу, зайняту торговим місцем * -в розмірі 4,00 грн. за 1 повний чи не повний квадратний метр;

за площу, зайняту великогабаритним транспортом - 2,00 грн. за 1 повний чи не повний квадратний метр.

Кошти, які будуть отримані як плата за користування торговими місцями будуть зараховані на рахунок КП «Бар-благоустрій». Також комунальники міста будуть зобов’язані постійно підтримувати зазначені території в належному санітарному стані.

Прес-служба Барської міської ради

 <<<