Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
При зверненні до міської ради, чи було вирішено Ваше питання?
Так
Ні
Проголосувало: 64
Новини
АНАСТАСІЯ БАЛАНЮК – «ЛЮДИНА РОКУ-2018» У НОМІНАЦІЇ «ЮНИЙ ТАЛАНТ»

Перемогу у номінації «Юний талант» здобула Баланюк Анастасія Олексіївна. Наразі дівчина є ученицею 10-А класу Барського ліцею №2 Барської міської ради. Настя – активістка, учасниця проекту «Школа успіху», волонтер культурно-освітнього проекту «Будуємо Україну разом» у м.Барі, співорганізаторка проекту «Так ми зможемо», учасниця всеукраїнського освітнього проекту «Відкривай Україну», три роки поспіль (2016-2018) є лауреатом акції «Інтелектуал школи-гімназії». Також дівчина є учасницею проекту «Школа молодих спікерів» та обласної Академії управлінської майстерності «Рівні права, рівні можливості».

Анастасія зарекомендувала себе як старанна, наполеглива та здібна учениця, має відмінні успіхи у навчанні. Постійно бере участь та перемагає у предметних олімпіадах, відвідує англомовний клуб волонтерки Корпусу Миру Неллі Петлик та вивчає німецьку мову, адже у свої роки дівчина прагне до саморозвитку і вдосконалення у всіх сферах життя.


Анастасія Баланюк захоплюється танцями та вже одинадцять років поспіль виступає у складі клубу спортивно-бального танцю «Глорія-Данс», вона є неодноразовим призером. Анастасія – віце-президент шкільного самоврядування Барського ліцею №2, активний учасник Молодіжної ради при Барській міській раді, входить до Благодійної організації «Фонд громади Барі» та Молодіжного банку ініціатив «Флай».

Цьогоріч стала випускницею «Школи успіху», організованої Фондом Кличка та реалізовує вищезгадану ініціативу у рідному місті. «Школа успіху» - це безкоштовний дводенний освітній проект для активних підлітків віком 13 – 18 років. Учасники цього проекту матимуть унікальну можливість здобути нові навички та вдосконалити власні знання. Також молодь отримає чудову можливість навчитися не боятися власних ідей, а навпаки шукати шляхи для їх реалізації.

Прес-служба Барської міської ради
Фото Тарас Щерба та з відкритих інтернет-джерел

 <<<