Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
При зверненні до міської ради, чи було вирішено Ваше питання?
Так
Ні
Проголосувало: 64
Новини
ПРИВІТАННЯ БАРСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ АРТУРА ЦИЦЮРСЬКОГО З НАГОДИ ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

Шановні освітяни! Вже традиційно в першу неділю жовтня ми відзначаємо свято тих, хто відкрив кожному з нас дорогу у велике життя, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами, хто допомагає мудрою порадою та радіє за успіхи своїх вихованців, тих,  кому особливо вдячні за доброту, душевну теплоту і щедрість  – День працівників освіти. Віддавна професія педагога вважається однією з найбільш значимих та необхідних у суспільстві. Адже своєю щоденною працею ви формуєте майбутнє держави, закладаєте міцні підвалини громадянського суспільства.

Щира подяка за вашу невтомну працю, за самовіддане служіння обраній професії, за високий професіоналізм, за терпіння і мудрість, що так щиро і щедро передаєте своїм вихованцям. Бажаю, щоб результати вашої невтомної педагогічної праці стали новим суттєвим кроком на шляху до реформування Нової української школи.

Міцного вам здоров’я, миру, злагоди, достатку та невичерпної енергії. Нехай і надалі ваші мудрість, любов і доброта стануть міцним підґрунтям для щоденних творчих здобутків та звершень в ім’я розвитку та процвітання нашої громади  та кращого майбутнього Української держави!

Міський голова  А.А. Цицюрський

 <<<