Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
При зверненні до міської ради, чи було вирішено Ваше питання?
Так
Ні
Проголосувало: 64
Новини
ВІННИЧЧИНА ПОВНІСТЮ ГОТОВА ДО ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ 2018-2019

Селекторна нарада щодо готовності регіонів до опалювального сезону відбулась 4 жовтня під керівництвом Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка.

В ході наради Геннадій Зубко наголосив на тому, що голови облдержадміністрацій мають взяти під особистий контроль запуск опалювального сезону на місцях, аби вчасно надати цю послугу населенню. Він також акцентував увагу на відповідальності безпосередньо органів місцевого самоврядування по комунальних підприємствах, які повинні забезпечити вчасний початок опалювального сезону.

Вінниччину в обласній студії селекторного зв’язку представляв заступник голови облдержадміністрації Василь Броварник. Участь у селекторній нараді також взяли керівник профільного департаменту ОДА, енергогенеруючих та теплопостачальних підприємств області.

По завершенню наради Василь Броварник відповів на запитання журналістів щодо готовності Вінниччини до початку опалювального сезону. Заступник голови облдержадміністрації також зазначив, що в області всі заходи з підготовки до опалювального сезону відбуваються в плановому порядку.

«Підготовку господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення Вінниччини до роботи в осінньо-зимовий період 2018/2019 року, згідно розпорядження голови облдержадміністрації, розпочато ще навесні. На сьогодні основні теплогенеруючі підприємства області «Вінницяміськтеплоенерго» та «Вінницяоблтеплоенерго» мають відповідні номінації. Потрібно займатися поступовим погашенням боргів, регулювати тарифи, органи місцевого самоврядування мають надавати відповідним підприємствам посильну допомогу, аби стабільно ввійти в опалювальний сезон»,  – повідомив Василь Броварник. Він також зазначив, що в області здійснено цілий комплекс заходів, щоб опалювальний сезон пройшов успішно. На підготовку області до опалювального сезону витрачено 540 млн. гривень. Опалювальний сезон розпочнеться відповідно до санітарних норм температурного режиму, коли середньодобова температура протягом трьох діб становитиме +80 С. Що ж до дати початку опалювального сезону, посадовець  зазначив, що минулоріч опалювальний сезон, до прикладу, розпочався 6 жовтня, тому все залежатиме від погодних умов.

Джерело: прес-служба Вінницької ОДА

 <<<