Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
При зверненні до міської ради, чи було вирішено Ваше питання?
Так
Ні
Проголосувало: 64
Новини
ОСВІТЯН З НАГОДИ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА ВІТАЛИ КВІТАМИ ТА ГРАМОТАМИ У РАМКАХ «ПЕДАГОГІЧНИХ СВІТЛИЦЬ»

У першу неділю жовтня Україна традиційно відзначає День працівників освіти або День учителя. Цьогоріч освітян нашого міста вітали під час «педагогічних світлиць».

Урочисте зібрання розпочалося з вітального слова очільника Барської об’єднаної територіальної громади Артура Цицюрського, який привітав присутніх зі святом та побажав здоров’я, невичерпних творчих сил, енергії та натхнення.

Зі словами найщиріших вітань також виступила начальник соціально-гуманітарного відділу Наталія Стрельчук, яка подякувала освітянам за високий професіоналізм, терпіння, виваженість та мудрість. З нагоди професійного свята кращі освітяни громади отримали Почесні грамоти міської ради та квіти. Вже опісля урочисто-офіційної частини на присутніх у залі чекав чудовий концерт, який підготували спеціалісти соціально-гуманітарного відділу Барської міської ради за участі кращих творчих колективів міста.

«Першовідкривачем» творчої програми став «віденський вальс» у виконанні зразкового аматорського танцювального колективу Денс-Стиль, керівники Любов Назарова та Наталія Антонюк.
На «педагогічних світлицях» було чимало номерів, які неодноразово тішили барчан впродовж різних творчих вечорів, концертів, урочистостей. Наприклад, авторська пісня «Я твоя баранка» у виконанні Тетяни Душевської та зразкового аматорського хореографічного колективу «Денс-Стиль»; неодноразово вигуки «на біс» отримував «Український рок-н-рол», (виконує учениця Барської загальноосвітньої школи №3 Дарія Присяжна).
Та безперечно одним з фаворитів вечору є хореографічна картинка «Бджілки», яку виконують найменші вихованці зразкового аматорського танцювального колективу «Перлинки» (керівник Ірина Шкамбрана).

Були у програмі й цікаві та творчі експеременти. Наприклад, зал добряче посміявся під мініатюру «Батьки на першому концерті сина» (у головних ролях спеціалісти з питань культури та туризму міськради Роман Григор’єв та Ірина Дєдова).


Фінальною «вишенькою» на святковому торті стала композиція «Щиро бажаємо» у виконанні Юлії Залевської, Яніни Вихованець та зразкового аматорського хореографічного колективу «Перлинки» (керівник Ірина Шкамбарна).

Прес-служба Барської міської ради

 <<<