Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
При зверненні до міської ради, чи було вирішено Ваше питання?
Так
Ні
Проголосувало: 64
Новини
ВІТАННЯ БАРСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ АРУТРА ЦИЦЮРСЬКОГО З НАГОДИ ДНЯ ЮРИСТА УКРАЇНИ!

Шановні юристи! Від імені Барської громади та міської ради, щиро вітаю вас із професійним святом. Адже День юриста – це свято тих, хто кожного дня своїм словом і ділом утверджує недоторканість конституційних прав і свобод громадян, непорушність законів, відстоює честь і гідність держави та народу.
Сьогодні важко описати вплив юристів на політичні процеси у державі. Адже за роки Незалежності, саме юристи сприяють руху України на шляху до побудови справжньої демократичної країни. А за останній рік Революції Гідності, ви розбудовуєте ще й сильну європейську державу, де найбільшою цінністю повинне бути верховенство права.
Впевнений, що юристи України й надалі служитимуть українській державі та народу, примножуватимуть хороші традиції своєї професії, щодень допомагати людям. Захищати права людини – це складна робота, яка в першу чергу потребує самовідданості, любові до своєї професії, народу та країни.
У цей день прийміть слова вдячності за ваш вклад у розбудову європейської країни. Бажаю вам міцного здоров’я, життєвих гараздів, благополуччя та нових професійних перемог! Нехай Господь наділить вас своїми ласками і щедротами!

Артур ЦИЦЮРСЬКИЙ, Барський міський голова

 <<<