Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
При зверненні до міської ради, чи було вирішено Ваше питання?
Так
Ні
Проголосувало: 64
Новини
У РАМКАХ ДВОДЕННОЇ «ШКОЛИ УСПІХУ» МІСЬКИЙ ГОЛОВА РОЗПОВІВ ПРО ВЗАЄМОДІЮ ВЛАДИ ТА ГРОМАДСЬКИХ АКТИВІСТІВ

«Школа успіху» – це освітня програма для дівчат та юнаків 14-15 років, яку вже восьмий рік реалізує Klitschko Foundation. Проект сміливо можна назвати «кузнею» молодих, успішних, всебічно розвинених та впевнених у собі молодих осіб.

Реалізація «Школи успіху» стала можливою завдяки 15-річній Насті Баланюк - громадській активістці, яка незважаючи на свій доволі юний вік має чималий багаж досягнень. Наразі дівчина є ученицею 10-А класу Барського ліцею №2 Барської міської ради. Нагадаємо, що її досягнення у громадському секторі цьогоріч було відзначено нагородою «Людина року-2018».

У суботу та неділю, 6-7 жовня, на базі Польського дому стартувало навчання за проектом «Школі успіху». Захід відвідало близько 50 старшокласників з міста та близько десятка приїжджих дітей з району. Лекторами для молоді виступили люди, котрі досягли чималих висот у громадському секторі, культурі, спорті та в інших сферах життя.

Першим спікером став очільник міста Артур Цицюрський, який розповів про реальні приклади тісної співпраці міської влади та локальних громадських організацій. У своєму виступі він, зокрема, розповів про фестиваль рок-музики «БарРокКо», який громадська організація «Актив.Бар» реанімувала після десятирічної паузи; ініціативне об’єднання «Барський МХАТ» (абревіатура від: міський художній аматорський театр), спільноту роверистів «veloБар», чиїми силами впродовж останніх семи років було реалізовано чимало суспільно корисних проектів: мережу велопарковок, памп-трек, серію костюмованих виїздів велосипедистів тощо.

«Надзвичайно приємно бути запрошеним на такий цікавий захід у якості спікера, приємніше цього може бути тільки те, що «Школа Успіху» об’єднала таку велику кількість активних, талановитих, творчих молодих людей, які люблять, поважають та прагнуть розвивати рідне місто», - на початку свого виступу відзначив міський голова.

Також молодь мала нагоду поспілкуватись з дворазовим срібним призером ХІІ Зимових Паралімпійських ігор 2018 року у Пхьончхані (Південна Корея) Олександром Казіком, керівником зразкового аматорського ансамблю естрадного танцю «Глорія-Данс», засновницею Жіночого клубу Бони Сфорци, експерткою з сільського зеленого туризму Оксаною Бас, волонтерами «Корпусу Миру» Яном Блером та Неллі Петлик.

На завершення дводенної програми усі учасники отримали сертифікати, що засвідчують участь у «Школі успіху» та спеціальне печиво ручної роботи з символікою заходу.

Прес-служба Барської міської ради
Фото Марини Логінової

 <<<