Ні
Проголосувало: 23
Новини
ЗДОБУТКИ БАРЧАН У ФІНАЛІ ВІДКРИТОГО КУБКУ З УШУ-САНЬШОУ

6 жовтня у Вінниці відбувся Фінал відкритого Кубку області з ушу-саньшоу (повноконтактні поєдинки) серед дітей, юнаків, молоді та дорослих.
Понад двохсот спортсменів із Київської, Хмельницької та Вінницької областей виборювали медалі у різних вікових та вагових категоріях. Наше місто на цих змаганнях представляли спортсмени Клубу спортивних єдиноборств ім. Ю. Барди "ДАО". Чотири золоті, дві срібні та три бронзові медалі - такий здобуток наших спортсменів.

Серед дітей у віковій категорії 8-9 років перемогу святкувала учениця 2-го класу ЗОШ-гімназії №2 Буніна Марта, золото у віковій категорії 10-11 років здобув учень 5-го класу ЗОШ-гімназії №2 Яцков Ілля, серед підлітків 12-13 років рівних не було Бородкіну Дмитру - учню 7-го класу ЗОШ-гімназії №2, який, на шляху до перемоги, здолав чотирьох суперників. Дуже напруженими були поєдинки у віковій категорії 14-15 років (вагова категорія 70+ кг), де виступав вихованець клубу "ДАО", учень 10-го класу ЗОШ №4 Ваврух Віталій. Перемігши попередньо двох суперників, він у фіналі зустрівся з суперником із клуба "Сапсан", який був на 15 кг важче Віталія. До його честі він вистояв, і в напруженому поєдинку став переможцем. Срібними призерами Кубку області стали Плахотнюк Михайло та Бородатий Іван, бронзовими - Лемешев Владислав, Пальонко Богдан та Гончарук Артур. Готували спортсменів до змагань тренери М.В. Язвенюк, Р.С. Любарський та В.В. Заболотний.
Поїздка на змагання відбулась за сприянням почесного президента Клубу "ДАО" Маніти Ю.П.

Голова КСЄ "ДАО" Михайло Васильович Язвенюк.

На фото: Переможці Кубку області з ушу-саньшоу Яцков Ілля та Буніна Марта.