Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
При зверненні до міської ради, чи було вирішено Ваше питання?
Так
Ні
Проголосувало: 53
Новини
ТРИВАЄ БУДІВНИЦТВО НОВОЇ ОБ’ЇЗНОЇ ДОРОГИ

Днями розпочалися останній етап будівництва нової Барської об’їзної дороги.

Наразі приводиться капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Чернишевського від перехрестя з вул. Руданського до перехрестя з вул. Дорошенка. Загальна протяжність дорожнього покриття, яку заплановано постелити – 338 метрів. Вартість робіт складає 1498 тис. грн.

Нагадаємо, що минулого року було проведено капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Чернишевського від перехрестя з вул. Європейської (колишня Нахімова) до перехрестя з вул. Руданського. Загальна протяжність дорожнього покриття, яка була відремонтована – 220 метрів. Вартість робіт склала – 1 млн. 184 тис. 728 грн.
Також цьогоріч було облаштовано дорожнє покриття по вул. Дорошенка. Загальна протяжність складає 307 метрів; вартість – 1 млн. 182 тис. 994 грн (частка профінансована міськрадою становить 522 тис. 994 грн.)

Окрім того, наразі триває облаштування двох майданчиків з контейнерами для збору ТПВ по вулиці Чернишевського та грейдерування поверхні (для створення аварійних пожежних під’їздів) поруч із будинками № 4 та № 6.

Прес-служба Барської міської ради

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 <<<