Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
При зверненні до міської ради, чи було вирішено Ваше питання?
Так
Ні
Проголосувало: 53
Новини
БАРЧАНИ МОЖУТЬ ПОВІДОМИТИ ПРО КОМУНАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ЧЕРЕЗ ПЛАТФОРМУ «ВІДКРИТЕ МІСТО»

Нагадуємо, що Барська міська рада є приєднаною до платформи «Відкрите місто» (http://www.opencity.in.ua). Кожен барчанин може скористатися даним сервісом для того, щоб повідомити про певну комунальну проблему (на зразок відкритих каналізаційних люків, зламаних дерев, відсутності сміттєвих контейнерів тощо) для оперативного їх вирішення.

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?

1. Для повідомлення про виявлену проблему чи несправність користувачу необхідно зареєструватись на порталі, вибрати категорію, до якої відноситься проблема, додати фото та/або відео файли (за наявності) та вказати адресу чи координати проблемної ділянки на карті.

2. Повідомлення про наявність проблеми після перегляду модератором автоматично відправляється відповідальним органам влади/організаціям. За необхідності виконавець чи відповідальний працівник може запросити додаткову інформацію чи уточнення щодо зареєстрованого повідомлення у користувача.

3. Відповідальний за вирішення проблеми орган влади/організація вирішує проблему. Якщо проблема не може бути вирішена відразу чи впродовж певного прийнятного часу (один місяць), відповідальний працівник інформуватиме користувача щодо обґрунтованих причин неможливості вирішення цієї проблеми.

Прес-служба Барської міської ради

 <<<