Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
При зверненні до міської ради, чи було вирішено Ваше питання?
Так
Ні
Проголосувало: 57
Новини
У БАРІ ДО ХРАМУ РІЗДВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ ПРИВЕЗЕНО МОЩІ СВ. МИКОЛАЯ ЧУДОТВОРЦЯ

3-го грудня 2018 року, владика Іриней Білик, Канонік Папської базиліки Санта Марія Маджоре, прибув до храму Різдва Пресвятої Богородиці, УГКЦ, Київської Архиєпархії, м. Бар, щоб передати довгоочікувану Святу реліквію - мощі Святого Миколая, Архиєпископа Мир Лікійських, Чудотворця, для привселюдного почитання, та отримання рясних ласк і потрібних благодатей Божих, за його заступництвом.

о. Мелетій Батіг, ЧСВВ, разом з вірними процесійно зустрів при брамі Храму, владику Іринея, який урочисто передав мощі св. Миколая Чудотворця. Зайшовши до храму була зачитана грамота о. д. Петром Токачем, про передання мощей на постійне перебування у Храмі.

З цієї нагоди було відслужено Архиєрейську Божественну Літургію та Молебень до св. Миколая Чудотворця. Опісля владика Іриней поблагословив усіх присутніх мощами, та помирував миром з Вічного міста Рим. Кожен мав можливість особисто прикластися до мощей цього Великого нашого Заступника і випросити необхідних Ласк.

 Святий Миколай є покровителем сиріт, удів, бідних, мореплавців та усіх знедолених людей.

Спочатку святий Миколай був похований у церкві в місті Демре на території сучасної Туреччини. У травні 1087 італійськими купцями мощі святителя були перевезені до Італії і в даний час знаходяться в крипті базиліки святого Миколая в італійському місті Барі.

 

 <<<