Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
При зверненні до міської ради, чи було вирішено Ваше питання?
Так
Ні
Проголосувало: 64
Новини
У МІСЬКІЙ РАДІ ОБГОВОРИЛИ ПРОЕКТ ПО ОЧИСТЦІ СТАВУ БАРСЬКОГО

Відбулося обговорення по проекту очистки ставу Барського за участі директора Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької облдержадміністрації Миколи Федоровича Ткачука, міського очільника Артура Анатолійовича Цицюрського, секретаря міськради Віктора Миколайовича Подуфалова, проектанта та автора проекту очистки ставу від мулових наносів Василя Павловича Чуйко, начальника управління оцінки впливу на довкілля, охорони земель та природних ресурсів Дмитра Петровича Геруса, розробника проекту по оцінці впливу на довкілля Олесі Володимирівни Дідусенко, начальника КП «Бар-благоустрій» Володимира Петровича Калашніка, головного спеціаліста відділу оцінки впливу на довкілля, природних ресурсів та поводження з відходами Олега Дмитровича Говорущенка, голови громадської організації товариства рибалок-любителів міста Володимира Арсентійовича Севастьянова, місцевих підприємців та депутатів Сергія Маковецького, Олександра Хом’яка, підприємця Володимира Обухова, працівників апарату міської ради.

На початку зустрічі Микола Федорович зазначив, що серед основних робіт, які плануються до виконання у цьому році, Департамент агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації називає відновлення гідрологічного та санітарного режимів поверхневих водойм області. Зокрема, заплановано завершення розчистки річки Десна та реконструкції берегозакріплювальних споруд в межах селища Стрижавка. На 2019 рік заплановані роботи з розчистки самого Південного Бугу в межах селища Стрижавка, м. Вінниця, м. Хмільник та Хмільницького району. Названі роботи є початком комплексних робіт із відновлення річки Південний Буг в межах області. Також наразі ведеться активна робота з проектом по очистці ставу Барського від мулових наносів.

Проектант Василь Павлович Чуйко представив свій проект до обговорення. Він, зокрема, зазначив, що наразі став Барський знаходиться у запущеному стані, адже заплава в багатьох місцях заболочена, лінія підходу до води є обмеженою, а став потребує розчищення берегів та створення доступу до води.

Після чого присутні дискутували та вносили власні пропозиції щодо покращення ефективності проекту.

На завершення засідання Василь Федорович резюмував про те, що за основу для подальшої роботи було взято пропозицію проектантів, але при цьому пропозиції, які надійшли в результаті обговорення будуть опрацьовані та враховані.

Прес-служба Барської міської ради
Фото Ірини РУДИК

 <<<